Dominos Pizza İş Başvurusu ve İş İlanları

Dominos Pizza insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Dominos Pizza personel alımı yapıyor. Dominos Pizza iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Dominos Pizza iş başvurusu

Dominos Pizza Personel Alımı Yapıyor!

1960 yılında Amerika’da kurulan Dominos Pizza 1996 yılında Türkiye’deki ilk şubesini açmıştır. Her geçen gün büyüyüşünü sürdüren Dominos Pizza 445’in üzerinde şubesi ile ülkemizdeki faaliyetlerini sürdürmektedir.Firma bu büyümeyle orantılı olarak personel sayısını da arttırmaktadır. Toplamda 4.500’den fazla insana iş imkanı sağlayan Dominos Pizza personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizler için Dominos Pizza insan kaynakları duyurusunu ve firmanın ihtiyaç duyduğu eleman pozisyonlarını hazırladık. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dominos Pizza İnsan Kaynakları

Domino’s Pizza olarak dünyada 140.000 çalışanımız, Türkiye’de ise bugün itibariyle 380 şubemiz ve 4500’den fazla çalışanımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz il sayısını ve mevcut hizmet verdiğimiz illerdeki şube sayılarını artırmayı hedeflediğimizden, hem işe alımlarımızı hem de kariyer hareketlerimizi doğrudan artıracağımız için, işe alım araç ve yöntemlerine hem de kariyer fırsatlarına çok önem veriyoruz.

Hizmet sektöründe başarının sırrının zamanında, kaliteli ve güler yüzlü servis verebilmekten geçtiğini biliyoruz. Bunun için telefonla sipariş alan kişiden, kapıya pizza servis eden takım arkadaşlarımıza kadar herkesi dinleyen, güler yüzlü, hızlı, dinamik, çözüm odaklı kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda, bir Domino’s çalışanımızın, müşteri odaklı olmasına, başarı ve sonuç odaklı olmasına, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmasına da önem vermekteyiz.

Domino’s Pizza olarak değerlerine heyecan ile bağlı, hedeflerine tutkuyla koşabilecek kişileri işe almaya özen gösteriyoruz. Çünkü bizler, sıra dışı Domino’s Pizza çalışanlarıyız.

Dominos Pizza İş Başvurusu

Ülkemizin neredeyse her noktasında elemana ihtiyacı olan Dominos Pizza personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Eğer buradaki işlerden birisi sizin yapabileceğiniz türden bir iş ise hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • A2 Ehliyetli Sürücler
  • Pizza Yapım Elemanı
  • Restoran Yönetici Adayları
  • Kalite Teknikeri
  • Muhasebe Uzmanı

Dominos Pizza İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu