Düzce Evde Paketleme Ek İş İlanları 2023

Düzce evde ek iş ilanları sayesinde kendi evinizin rahatlığında çalışıp çok güzel paralar kazanmak ister misiniz? Düzce eve ek işveren firmalar pek çok konuda farklı işler vermekte olup sürekli çalışabileceği disiplinli, işini düzgün yapan kişiler aramaktadır. Özellikle geliri olmayan ve ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları mutlaka evde yapılabilecek ek işleri değerlendirmeliler.

Düzce Evde Ek İş İmkanı 2020

Kazancı yeterli gelmeyen beyler ya da ev hanımı olan kadınlar Düzce evde ek iş ilanları içerisinden kendisine uygun bir iş bularak ekstra kazanç elde edebilirler. Hatta öğrenciler bu yolla harçlığını çıkarabilirler. Hem boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz hem de kazanç elde edeceğiniz bu işler neler peki?

Davetiye Katlama İşi

Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde davetiyelere talep olmaktadır. Davetiyelerin çoğu ise katlanır şekilde tasarlanmaktadır. Matbaada basılıp gelen davetiyeler katlanıp son şeklini aldıktan sonra müşteriye devredilmektedir. Davetiye katlama işi ise makineler tarafından değil, inan maharetiyle yapılmaktadır. İşte siz de davetiye katlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu işte teslimat tarihini çok önemli olduğunu unutmayın.

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Teknolojinin aktif kullanımı neticesinde birçok iş imkanı ortaya çıkmıştır. Bu sektörlerden birisi de telefon kılıfı üretilmesidir. Yalnızca fiilen çalışanlar için değil, evde çalışanlar için de telefon kılıfı süsleme işi oldukça avantajlıdır. Üretim aşamasından geçmiş olan telefonların taşlarla boncuklarla ya da kurdele gibi objelerle süslenmesi işi el mahareti istemektedir. Düzce evde ek iş ilanları arayanlar için iyi bir seçenek olabilir.

Galoş paketleme işi

Hastanelerde, sor salonlarında, eğitim kurumlarında vs. gibi yerlerde çok sık kullanılan galoşlar sürekli olarak üretilmektedir. Üretimi tamamlanan galoşların ise belirli sayılarda paketlenmesi gerekir. Bu paketleme işi için ayrı eleman çalıştırmaktansa evlere gönderilerek bu işi yaptırmak firmalar için daha avantajlıdır. Çünkü maaş, sigorta, prim gibi haklar söz konusu olmayıp parça başı ücret karşılığında kişiler çalışmaktadır. Bu işi ek iş olarak siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde boncuk işi yapmak

Şimdilerde pek çok kıyafetlerde boncuklar, inciler, taşlar gibi birçok süsleme olduğunu fark edersiniz. Dikkat ederseniz bu süslemeler el emeği ile yapılan işlerdendir. İşte bu işler üretimi tamamlanan konfeksiyon ürünleri için daha sonra işlenmektedir. Bu işlemeler ev hanımları tarafından evde yapılmaktadır. Düzce evde ek iş ilanları arayan hanımlar için iyi bir seçenek olabilir.

Kına Paketleme İşi

Kına gecelerinin olmazsa olmazı olan kına hediyeleri de ek iş arayanlar için bir gelir kapısıdır. Bu hediyelerin küçük karton paketlerde ya da kum torbalarda gibi şekillerde dağıtıldığını görmüşsünüzdür. İşte bu kınaların paketlenmesi işi evlerde yapılan bir iştir. Siz de evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Kına Tepsisi Süsleme

Kına gecelerinde başrol oynayan kına tepsileri çok çeşitli şekillerde ve değişik modellerde olabilmektedir. Bu tepsiler üretim aşamasında sade kumaş kaplama olarak üretilmektedir. Üzerinde yer alan süslemeler ise daha sonra parça başı iş olarak yapılmaktadır. Boncuklar, kurdeleler, tüller vs. malzemelerle tepsilerin süslenmesi işi evde yapılan bir ek iştir. Düzce evde ek iş ilanları arıyorsanız değerlendirmeniz gereken bir seçenek olduğunuz söyleyebiliriz.

41 Yorum

 1. Düzce OrhanGazi mahallesi prof Dr Necmettin Erbakan caddesi no 91 evde ek iş arıyorum eşim e katkıda bulunmak istiyorum

 2. Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 3. Düzce akcakocada oturuyorum küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum bu ise çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.

 4. Evdeyım okumuyorum bos zamanım cok var evde paketleme işi yapabılırım gerı donus yaparsanız sevinirim duzce golyaka

 5. Ev hanımıyım iki çocuk annesiyim evimde çocuk bakabilirim deneyimliyim farklı işlerde yapabilirim elimden her iş gelir…

 6. MERHABALAR DĞZCE BAHÇEŞEHİRDE OTURUYORUM
  DAVETİYE KATMALA VE GALOŞ PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM

 7. Mrb Düzce /gomusova da oturuyrm evde ek iş istiyorum paketleme olblr geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 8. Düzce Boğaziçi beldesinde yaşıyorum evde boncuk, kürdan,toka, sabun paketleme işi istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Evde paketleme işi yapmak istiyorum düzce merkezdeyim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Merhabalar Düzce’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz ilginiz için şimdiden teşekkürler

 11. Düzcede yaşıyorım. Evde ek ıs ıstıyorum hasta anneme bakıyorum evımız kıra babam yıllar once annemden ayrıldı pandemıden dolayı calıstıgım yer elamanlarını yarı yarıya azaltı ve ıse cok ıhtıyacım var elım pratıktır her ış gelır

 12. Düzce Merkezdeyim paketleme işleri için uygun durumdayım 7 kişilik aileyiz maddi yardım gerek

  1. Düzce merkez de oturuyorum sabun, galoş,çorap, davetiye paketleme vs gibi evde yapilabilecek uygun işlerden istiyorum.Acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 13. Adım Fatih
  Soyadım BATTAL
  ÜNİVERSİTEYE GİTMEM İÇİN EĞİTİM MASRAFLARIM İÇİN PARA GEREKLİ BU İŞ ONUN İÇİN LAZIM DÜZCE MERKEZ

 14. Üniversiteye hazırlanan 20 yaşında genç bir hanımım eğitim paramı çıkartmam gerekiyor düzce merkezde oturuyorum. Davetiye katlama, kına paketleme, kına tepsisi süsleme galoş paketleme hepsine uygunum elim yatkındır. Çok ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu