Düzce Evde Paketleme Ek İş İlanları 2020

Düzce evde ek iş ilanları sayesinde kendi evinizin rahatlığında çalışıp çok güzel paralar kazanmak ister misiniz? Düzce eve ek işveren firmalar pek çok konuda farklı işler vermekte olup sürekli çalışabileceği disiplinli, işini düzgün yapan kişiler aramaktadır. Özellikle geliri olmayan ve ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları mutlaka evde yapılabilecek ek işleri değerlendirmeliler.

Düzce Evde Ek İş İmkanı 2020

Kazancı yeterli gelmeyen beyler ya da ev hanımı olan kadınlar Düzce evde ek iş ilanları içerisinden kendisine uygun bir iş bularak ekstra kazanç elde edebilirler. Hatta öğrenciler bu yolla harçlığını çıkarabilirler. Hem boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz hem de kazanç elde edeceğiniz bu işler neler peki?

Davetiye Katlama İşi

Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde davetiyelere talep olmaktadır. Davetiyelerin çoğu ise katlanır şekilde tasarlanmaktadır. Matbaada basılıp gelen davetiyeler katlanıp son şeklini aldıktan sonra müşteriye devredilmektedir. Davetiye katlama işi ise makineler tarafından değil, inan maharetiyle yapılmaktadır. İşte siz de davetiye katlayarak ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu işte teslimat tarihini çok önemli olduğunu unutmayın.

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Teknolojinin aktif kullanımı neticesinde birçok iş imkanı ortaya çıkmıştır. Bu sektörlerden birisi de telefon kılıfı üretilmesidir. Yalnızca fiilen çalışanlar için değil, evde çalışanlar için de telefon kılıfı süsleme işi oldukça avantajlıdır. Üretim aşamasından geçmiş olan telefonların taşlarla boncuklarla ya da kurdele gibi objelerle süslenmesi işi el mahareti istemektedir. Düzce evde ek iş ilanları arayanlar için iyi bir seçenek olabilir.

Galoş paketleme işi

Hastanelerde, sor salonlarında, eğitim kurumlarında vs. gibi yerlerde çok sık kullanılan galoşlar sürekli olarak üretilmektedir. Üretimi tamamlanan galoşların ise belirli sayılarda paketlenmesi gerekir. Bu paketleme işi için ayrı eleman çalıştırmaktansa evlere gönderilerek bu işi yaptırmak firmalar için daha avantajlıdır. Çünkü maaş, sigorta, prim gibi haklar söz konusu olmayıp parça başı ücret karşılığında kişiler çalışmaktadır. Bu işi ek iş olarak siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde boncuk işi yapmak

Şimdilerde pek çok kıyafetlerde boncuklar, inciler, taşlar gibi birçok süsleme olduğunu fark edersiniz. Dikkat ederseniz bu süslemeler el emeği ile yapılan işlerdendir. İşte bu işler üretimi tamamlanan konfeksiyon ürünleri için daha sonra işlenmektedir. Bu işlemeler ev hanımları tarafından evde yapılmaktadır. Düzce evde ek iş ilanları arayan hanımlar için iyi bir seçenek olabilir.

Kına Paketleme İşi

Kına gecelerinin olmazsa olmazı olan kına hediyeleri de ek iş arayanlar için bir gelir kapısıdır. Bu hediyelerin küçük karton paketlerde ya da kum torbalarda gibi şekillerde dağıtıldığını görmüşsünüzdür. İşte bu kınaların paketlenmesi işi evlerde yapılan bir iştir. Siz de evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Kına Tepsisi Süsleme

Kına gecelerinde başrol oynayan kına tepsileri çok çeşitli şekillerde ve değişik modellerde olabilmektedir. Bu tepsiler üretim aşamasında sade kumaş kaplama olarak üretilmektedir. Üzerinde yer alan süslemeler ise daha sonra parça başı iş olarak yapılmaktadır. Boncuklar, kurdeleler, tüller vs. malzemelerle tepsilerin süslenmesi işi evde yapılan bir ek iştir. Düzce evde ek iş ilanları arıyorsanız değerlendirmeniz gereken bir seçenek olduğunuz söyleyebiliriz.

8 Yorum

  1. Tuğçe 15 Mayıs 2020
  2. Edanur 2 Mayıs 2020
  3. Mina 8 Nisan 2020
  4. Tülay 13 Mart 2020
  5. Nur 11 Şubat 2020
  6. Esra 9 Şubat 2020
  7. Merve Pehlivan 23 Ocak 2020
  8. Sündüs 8 Aralık 2019

Bir Cevap Yazın