Dyo İş İlanları ve İş Başvurusu

Dyo insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Dyo personel alımı yapıyor. Dyo iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Dyo iş başvurusu

Dyo Personel Alımı Yapıyor

Yaşar Holding’in şirketler grubuna ait bir marka olan Dyo boya, 1927 yıllarında çalışma hayatına başlamış bir markadır. Kurulduğu günden bu yana adını sıkça duyuran Dyo, her geçen gün gücüne güç katmaya devam etmiştir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Dyo personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Dyo İnsan Kaynakları

Yaşar Topluluğu’nun “Bilim-Birlik-Başarı” meşalesinin ışığında oluşturduğu insan kaynağı; eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişimlere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş bireylerden oluşmaktadır.

Yaşar Topluluğu’nda her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve nitelikler bulunmaktadır. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır.

Değerlendirme aşamasında, Yaşar Topluluğu Temel Yetkinlikleri ve her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır. Ayrıca, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için herkesin eşit değerlendirilmesini sağlamak amacı ile yabancı dil seviye tespit sınavı yapılmaktadır.

Topluluk içinde en alt seviyeden en üst seviyeye, tüm çalışanların göstermesi gereken bilgi, beceri, davranış ve motivasyonlardan oluşan Temel Yetkinliklerimiz;

  • Müşteri Odaklılık,
  • Sürekli İyileştirme,
  • Harekete Geçme,
  • Kendini Geliştirme’dir.

Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır. Yaşar Topluluğu’nda işe alım süreci tüm şirketlerimizde aynı standartlarda gerçekleştirilmektedir.

Dyo İş Başvurusu

Görüldüğü üzere alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapmaya devam eden Dyo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını daha detaylı biçimde inceleyerek Dyo firmasına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dyo İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu