E-Bebek İş Başvurusu ve İş İlanları

E-Bebek insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre E-Bebek personel alımı yapıyor. E-Bebek iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

E-Bebek iş başvurusu

E-Bebek Personel Alımı Yapıyor!

Çok güzel bir düşünce ile kurulan ve insanlara son derece fayda sağlayan bir hizmet olan E-bebek.com internet sektöründeki başarılı yürüyüşünü sürdürmektedir. Sadece internet üzerinden değil, ülkenin bir çok bölgesinde mağazalarıyla da bebek sahiplerine hitap eden E-bebek bugünlerde bir çok yeni personel aramaktadır. Çatısı altında onlar insana iş imkanı sağlayan E-bebek personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip E-bebeğe iş başvurusu yapabilirsiniz.

E-Bebek İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız
ebebek olarak biliyoruz ki; başarıya ulaşmada en büyük rolü üstlenen temel kaynağımız çalışma arkadaşlarımızdır. Bu bilinçle İnsan Kaynakları politikamızı şöyle tanımlıyoruz; İnsan kaynakları politikamız bebeveyn memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve değerli hissettiği, kişisel gelişimin ve içeriden yükselmenin desteklendiği ve yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmaktır.

Ebebek, çalışanlarına daima yetki ve sorumluluk verir ve bu sorumlulukları yönetebilen çalışanlarını daha üst pozisyonlara taşır. ebebek etik kurallarında da vurgulandığı üzere organizasyonumuzun en önemli prensiplerinden birisi içeriden insan yetiştirmedir. Organizasyonumuz, dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder. Örneğin mağazalarımızda bebekolog olarak başladığınız kariyerinize sırasıyla Takım Lideri, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü ve Bölge Müdürü olarak devam edebilirsiniz.

Yöneticilerimiz, olayları ve işleri basite indirgedikçe verimliliğin ve performansın artacağına inanan kişilerdir.

Ebebek’te tüm çalışanların imzalı görev tanımları vardır ve aşağıdaki maddeler tüm ebebek yöneticilerinin ortak sorumluluğudur:

  • Kendi halefini, kendi yerini alabilecek takım arkadaşlarını yetiştirmek
  • Ekibinin performansını yakından izlemek ve onların mutluluğunu sağlamak

E-Bebek İş Başvurusu

Ülkenin çeşitli şehirlerinde yeni personel ihtiyacı duyan E-bebek personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesinden size uygun bir işe karar verdikten sonra E-Bebek iş başvurularınızı firmaya gönderebilirsiniz.

  • Satış Danışmanı
  • Takım Lideri
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
  • Part Time Satış Danışmanları

E-Bebek İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir Yorum

  1. Efendim İyi Günler Ben Sizinle Çalışmak İstiyorum Çünkü Vandaki Mağazanızı Beğendim Sizinle Çalışmak İsterim
    Benim Babam Çalışmıyor İş Olmadığı İçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu