Edirne Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2023

edirne belediyesi personel alımı

Edirne Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu. Edirne Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Belediyeler için tüm Türkiye çapındaki il ve ilçelerde ihtiyaçlar dahilinde ilanlar verilir. Bu belediyelerden biri de gün geçtikte büyüyen Edirne Belediyesidir. Siz de Edirne belediyesi personel alımları koşullarını merak ediyorsanız, yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Günümüz ekonomik şartları göz önünde bulundurulduğunda iş bulmak gün geçtikte zorlaşıyor diyebiliriz. Bu yüzden kişiler git gide kamu sektörüne yönelmekte, özellikle de belediyelerde iş aramaktadırlar. Sigortalı çalışmanız ve işten çıkarılmanızın zor olması sebebiyle siz de belediyelerde çalışmayı tercih edebilirsiniz. Kendi bölgenizdeki ilanlara başvurmak, o coğrafyayı bildiğinizden ötürü sizlere kolaylıklar sağlayacaktır. Siz de özel sektör tercih etmek istemeyenlerden iseniz ve memur olmak istiyorsanız, Edirne belediyesi eleman alımı sayfasını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Buradaki geçici ya da sözleşmeli bay-bayan ilanlarını takip ederek, kendinize belediyede bir iş bulma şansını arttırabilirsiniz.

Edirne Belediyesi Personel Alımı İlanları

Edirne belediyesine bağlı olarak faaliyetlerini devam ettiren Edirne Belediyesi personel anonim şirketi bünyesine 20 personel alımı gerçekleşecek. Alınacak personellerin listesi şöyle: 1 elektrik – elektronik mühendisi, 1 ziraat mühendisi, 1 gıda mühendisi, 2 şoför ( E ve B sınıfı ehliyetli ), 3 güreşçi, 1 harita teknikeri ve 10 adet işçi şeklinde.

Her pozisyon için adaylardan farklı koşullar istenmektedir. En az ilköğretim mezunu adaylar 10 kişilik işçi talebine başvuru yapabilirler. Ayrıca adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emekliliğe hak kazanmış ve emekli olmaması ve bu durumların tamamını taşıdığını belgelemesi gerekiyor. Edirne ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Diğer ayrıntılar şu şekilde:

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Kimlik fotokopisi
  • Diploma fotokopisi
  • İkametgah
  • Askerlik durum belgesi ( erkek adaylar için )
  • B sınıfı şoför kadrosu için ehliyet fotokopisi
  • E sınıfı şoför kadrosu için ehliyet ve SRC belge fotokopisi
  • Güreşçiler için güreşçi lisans belgesi

Edirne belediyesi işçi alımı koşulları, KPSS sonuçlarınıza, mülakatlara ve iş başvuru formlarınızın incelenmesine ve yeterli görülmesine bağlıdır. Adaylar gerekli yetkinlikleri gösterdikleri takdirde zaten belediyelerde kendilerine yer bulacaklardır. Genel olarak alımlar sözleşmeli ve taşeron memur kadrolarından yapılmaktadır.

Siz de Edirne Belediyesi’ne güç katmak istiyorsanız, resmi sitesindeki Edirne belediyesi iş ilanlarını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Edirne Belediyesi ihtiyaç duyduğu zamanlarda memur veya işçi alımı ilanlarını devlet personel başkanlığı resmi sitesinden duyurmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu