Edirne İŞKUR Meslek Edindirme Kursları 2023

Edirne işkur kursları 2020 yılında da devam ediyor. Edirne’de açılmış olan işkur meslek edindirme kursları/istihdam garantili, iep ve girişimcilik kurslarını nasıl takip edeceğinizi yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Edirne İŞKUR Meslek Edindirme Kursları

Edirne iş kurumundan açılan ve başvuruları başlayan iş başı eğitim programı kursuna katılım sağlayabilirsiniz. 732233 kurs numarasıyla ilan edilen kursa en az ilköğretim en fazla doktora mezunu kişiler başvuru yapabilir. Toplam 147 gün sürecek olan kurs Edirne / Uzunköprü ilçesinde başlayacak olup haftanın pazar hariç tüm günleri yapılacak. Kursa kadın ve erkek adaylar katılabilecek, katılma yaş sınırı ise 16-70 olarak belirlenmiştir.

İşi Yerinde Öğrenin

  • İşbaşı eğitim programları ile mesleki yeterliliklerinizi geliştirin.
  • Bu programdan yararlanmak isteyenler, işyerlerini mezun oldukları ya da ilgi duydukları alandaki işyerleri arasından kendileri seçebilmektedirler.

Bu programa katılmak için İŞKUR’a kayıt olmalısınız. Başvurunuzu tamamlandıktan sonra mülakat tarihi-saati-adresi konularında sms ve/veya e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Peki bu ilana işkur sayfası üzerinden nasıl başvurulur? İşte cevabı…

Edirne işkur kurs arama

İŞKUR Edirne kurs arama sayfası için TIKLAYIN!

Edirne işkur kurs sayfasına giriş için öncelikle İŞKUR kurs arama sayfasına girerek yukarıdaki resimde gösterildiği gibi “Kurs Yeri” yurt içi, “İl” kutucuğu ise Edirne olarak seçip sol üstten ara seçeneğini kullanın. Daha sonra Edirne işkur kursları karşınızda listelenmiş olacaktır. Buradan aktif bir kurs varsa kurs numarasına tıklayıp ayrıntıları inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Eğer karşınıza listelenmiş bir program çıkmadıysa aktif bir kurs yok demektir. Bu durumda sadece yeni kursların açılmasını beklemek gerekiyor.

Edirne İŞKUR kursları 2019 yılında tüm hızıyla devam ederken biz de sizlere bu sayfa üzerinden kurs haberlerini sürekli olarak aktaracağız. Aşağıda yer verdiğimiz işkur kurs sayfası üzerinden sisteme giriş yapabilir ve tüm güncel kursları inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de tüm mesleki kurs haberlerini bulabilirsiniz.

Edirne İŞKUR İl Müdürlüğü

Telefon : (0 284) 225 20 84 – 225 38 61 – 225 05 07 – 214 27 83 – 225 11 19

Faks: (0 284) 212 09 60 – 212 41 12

Adres: Mithat Paşa Mah., Ortakapı Cd. No:44, 22020 Merkez/Edirne

Bir Yorum

  1. Eğitim Duyarlılığınız İçin Teşekkür Ederim Ben İşbaşı Eğitim Programına Katılmak İçin Bekliyorum Hane Olsada Edirne Merkezdede Devlet Teşvikine Dayalı Kursa Katılıp Görevimi Hak Yolunda İdrak Etmek Hak Olsa Yıllardır Bekliyorum Umarım Teşvik Olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu