Edremit Belediyesi İşçi Personel Alımı 2023

Balıkesir Edremit Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Edremit Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Edremit, Balıkesir iline bağlı yaklaşık olarak 150.000 nüfusa sahip olan ilçelerden biridir. Karayolu, havayolu ve denizyolu üzerinden ulaşım ilçeye rahatlıkla sağlanmaktadır. Jeotermal kaynaklar açısından oldukça zengin bir bölgedir. Pek çok farklı imkanı nedeniyle yaz sezonunda yerli ve yabancı turistler tarafından da yoğun olarak talep görmektedir. Edremit belediyesi de halkın ihtiyaçlarını karşılamak adına çok çalışmakta ve şehirdeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Edremit Belediyesi İşçi Personel Alım İlanı

Edremit Belediyesine bağlı olan Edremit Belediyesi Personel Şirketi bünyesine 4 beden işçisi ve 1 adet özel güvenlik görevlisi personel alımı yapılacak. İlana başvuru şartları arasında emekli olmamak, Edremit sınırları içinde ikamet etmek ve güvenlik için özel güvenlik belgesi şartları aranmaktadır. Başvurular başlamış olup 14.09.2018’e kadar devam edecek.

İş Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

  • Özgeçmiş

Edremit Belediyesinden açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda bulunan tam ilan metnini inceleyerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Edremit belediyesi 5 işçi personel alım ilanı için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu