Ekomini Bayilik Şartları 2023 Ücreti ve Şartları

ekomini bayilik şartları

Ekomini bayilik şartları, bayi olmak için gerekli tüm bilgiler sayfamızda yer alıyor. Tüketicilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatla satmak için 2012 yılında hizmete giren Ekomini marketler, başarılı bayilik sistemiyle Türkiye geneline hızla yayılmaktadır. Gıdadan süt ürünlerine, temizlik malzemesinden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinin yer aldığı Ekomini marketler, test edilmiş, marka ve garantili ürünler tedarik eder.

Ekomini Bayiliği Nasıl Alınır?

76 şehire yayılan bayilik sistemi, binin üstünde bayisiyle kaliteli hizmetin herkese ulaşmasını sağlar. Tüketiciden talep gören ve kalitesi kanıtlanmış ürünlerin raflarda yer aldığı markette, kusursuz işleyen bir tedarik sistemi kurulmuştur. Taleplerin zamanında karşılanması için belirlenen standartlarda sunulan hizmetler, uzun çalışma saatleri boyunca halka ulaştırılır.

Neden Ekomini Bayiliği

Standart bir bakkalın işletme şartlarının düzeltilmesinin ardından müşterinin içeride daha keyifli vakit geçirmesini ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılaması için kurulan sistem, kalite güvencesiyle fark yaratır. Ekomini marketleri diğerlerinden ayıran temel farklar arasında;

 • Kusursuz tedarik zinciri
 • Uzun çalışma saatleri
 • Kaliteli müşteri hizmet anlayışı
 • Yaygınlaşma planı sayılabilir.

Ziyaretçilerine haftanın 7 günü gece 24.00’e kadar alışveriş imkanı sunan market, müşteri ilişkilerinde rakiplerine nazaran yeni nesil bir yaklaşımı benimser.

Ekomini Bayilik Şartları Nelerdir?

Yatırım ve mağaza tedariki konusunda bekleneni karşılayan bayi adayları, mağazada satılacak ürünler için ilk ödemeyi gerçekleştirir. Bayide aranan şartların ilki mağazanın minimum 30 metrekare olmasıdır. Merkezi satın alım anlaşmalarının yapılmış olması kolay ürün tedarikinin yanı sıra fiyatta rekabet gücü oluşturur.

Dönemlik reklam primi ödemesi istenen bayilerden ciro primi alınmaz. Etkili bir takım oyuncusu, müşteri ilişkileri yönetimi ve işletmeci ruhu taşıyanlar Ekomini bayisi olmak için başvurularını yapabilirler. Mevcut bakkalını Ekomini’ye çevirecek adayların en az 30 bin TL’lik bir sermayeyle bu işe başlamaları önerilir.

Ekomini’nin Yurt Çapında Yaygın Hizmet Anlayışı

Sunduğu denenmiş bayilik yapısıyla dileyen herkesin kendi işinin patronu olmasını sağlayan sistemin amacı yurt çapında kaliteli hizmetin yaygın hale gelmesidir. Online başvuru formu üzerinden girilecek bilgilerin eksiksiz ve güncel olması başvurunun daha rahat incelenmesini sağlar. İletişim bilgilerinin yanı sıra yetkililere mesaj vermek isteyenler için ayrılan bölüm hedefe uygun olarak doldurulmalıdır.

 • Girişimci bir ruha sahip olanlar
 • Perakendecilik deneyimi olanlar
 • Haftanın 7 günü hizmete hazır olanlar
 • Temel bilgisayar programı kullanabilenler

Ekomini market sahibi olmak için en doğru adaylar arasında gösterilebilir.

Ekomini’den Kendi İşinin Patronu Olmak İsteyenlere Özel Bir Teklif

Mağaza işletmesinin tamamından sorumlu olacak olan bayiler, kendi işlerinin patronu olma şansını yakalar. Anahtar teslim bir yatırımın sahibi olacak yatırımcıların minimum 30 metrekarelik bir mağazaya sahip olması istenir. Yapılan fizibilite çalışmaları 30-100 metrekare arasında büyüklüğe sahip olan mağazaların Ekomini market için uygun olacağını ortaya koymuştur.

Kiralık dükkanı olanlar; tekliflerini iletmek için yine online başvuru formunu inceleyebilirler. Bu aşamada teklif sahibinden mağaza lokasyonu ve özellikleri hakkında istenecek bilgilere verilecek cevapların eksiksiz olması gerekir.

Başvuru sorgulama işlemi yine online olarak;

 • Başvuru numarası
 • Telefon
 • E-posta bilgisi girilerek yapılabilir.

Tüketicilere hitap eden satış noktaları arasında dikkat çeken Ekomini’ler, haftanın 7 günü geç saatlere kadar kesintisiz hizmet anlayışıyla işletilir.

Tüketiciler ve İşletme Sahipleri İçin Ekomini Farkı

Aranan, kaliteli temiz ve uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı Ekomini marketler, eve en yakın alışveriş adresidir. Yatırımcıya mağazanın tüm sorumluluğunu üstlenerek kendi işinin patronu olma fırsatı sunan hizmetler, uygun koşullarda tedarik imkanının yanı sıra fiyat rekabeti ve kazanç artırma fırsatı sağlar.

Ekomini bayilik başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir Yorum

 1. işyeri sahibi olmak istiyorum. yıllardır muhasebeci olarak calistim. market muhasebeciligi yaptım. ekonomik durumum iyi degil. ve sagligim elverdigi sürede kendi isimi kurmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu