En İyi Görüşme Kaydedici Uygulamalar Hangileri?

en iyi görüşme kaydedici uygulamalar

Bu sayfamızda en iyi görüşme kaydedici uygulamalar arasından sizler için seçtiğimiz 6 tanesini aktaracağız. Günlük yaşamda sıklıkla yaptığımız telefon konuşmalarını bazen bizler bir şekilde kayıt altına almak isteriz. Daha sonra işimize yarayacağını düşündüğümüz bu kayıtları bir yerde güvenle saklamak, depolamak ihtiyacı içerisinde oluruz. Gelişmiş teknik olanaklarla çeşitli uygulamalar sayesinde bunu rahatlıkla gerçekleştirme şanslarımız vardır.

Görüşme kaydedici uygulamalar bizlere bu konuda yardımcı olur. Burada yapılması gereken sadece bu uygulamaları Store mağazası içerisinden bulup akıllı mobil telefonlarımıza indirmektir. Daha sonra konuşma yaparken aktive olacak bu uygulamalar rahatlıkla gerekli kayıtları istediğimiz gibi almamızı sağlar.

Call Recorder Automatic

Yapılan görüşmeleri kayıt altına almak için tüm dünyada yaygın olarak kullanılan uygulamalardan biri olan Call Recorder Automatic, verim konusunda oldukça iyi bir performansa sahiptir. Çünkü bu uygulama telefonda aktif bir hale getirildiğinde konuşma esnasında anında devreye girerek tüm kayıtları en iyi şekilde almayı sağlıyor.

  • Tüm çağrıların ve görüşmelerin otomatik olarak kaydedilmesi
  • Kayıtların ve görüşmelerin telefonda tarihe göre otomatik sıralanması
  • Bu verilerin istenildiği gibi telefonda depolanması

Bu harika özelliklerden Call Recorder Automatic uygulamasını indirerek rahatlıkla yararlanmak mümkündür. Geliştiricisi Smart Medya olan bu uygulama şu ana kadar yaklaşık 10 milyondan fazla kişi tarafından telefonlara indirilmiştir. Kullanımı için bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Android cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir.

İlgili: Telefon konuşma kayıtları nasıl bulunur?

Cube ACR

Cube ACR uygulaması, görüşme konusunda en işlevsel özelliğe sahip olan kaliteli uygulamalardan biridir. Aramaları güvenle kaydetmesinin yanı sıra bu programın kullanımda daha farklı özellikleri de bulunuyor. Eğer istenirse bu uygulama sayesinde Facebook, WhatsApp, Telegram veya Skype üzerinden yapılan görüşmeler de aktif bir şekilde kayıt altına alınabiliyor.

Bu uygulamanın genel olarak ses kayıt kalitesi de oldukça iyi seviyelerdedir. Bu uygulamayı hem ücretli ve hem de tamamen ücretsiz olacak şekilde kullanmak mümkündür. Cube ACR kullanırken görüşmeler manuel veya otomatik olarak kayıt altına alınabilir.

Bunu telefon sahibi kişi istediği şekilde ayarlayabilir. Akılda kalması için bazı görüşme kayıtlarının yanlarına yıldız işaretleri de konulabilmektedir. Bu güzel uygulama tüm Android telefonlarda aktif olarak kullanılabilir.

Appliqato

Görüşme kaydedici sistemler arasında Appliqato uygulaması da en sık tercih edilenler arasındadır. Bununda ücretsiz veya ücretli kullanılması seçenekleri vardır. Kullanımda daha geniş özelliklere sahip olunması için bu kapsamda istenirse ücretli seçenek de tercih edilebilir. Bu uygulamada rahatlıkla istenilen aramanın manuel olarak seçilmesi ve kaydedilmesi mümkündür. Daha güzel olan özelliklerden biri de, kaydedilen aramaların Dropbox veya Google Drive gibi ortamlarda da rahatlıkla saklanabilmesidir.

Kayıtta aktif olarak herhangi bir sınırın olmaması, bu uygulamanın en iyi yönlerinden biri olmaktadır. Buradaki tek temel faktör, sizlerin telefon hafızasının ne kadar bir boyuta sahip olduğudur. Burada hafıza el verdiği sürece görüşmeler en etkin şekilde cihaza kaydedilmeye devam eder. Android cihazlar için rahatça kullanıma uygundur.

TapeACall Pro: Call Recorder

IOS işletim sistemlerinde kullanılması üzerine tasarlanan bu uygulama, en iyi görüşme kaydedici uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu uygulamanın altyapısında bir bulut desteği bulunuyor. Bu durum ihtiyaç olduğu zaman en hızlı şekilde ilgili görüşmelere aktif bir biçimde ulaşmaya imkân tanıyor. Telefon üzerinde basitçe gerekli ayarlamalar yapıldığı takdirde arama kaydetme özelliği anında devreye giriyor.

Call Recorder Pro

Görüşme kaydedici uygulamalar arasında en önemlilerinden biri olan Call Recorder Pro, hem giden ve hem de gelen tüm çağrıların kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. En verimli şekilde kullanım için sistem içerisinde bir kredi satın alımının yapılması gerekmektedir.

Bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biri, görüşmelerin farklı platformlara aktarımına izin vermesidir. Kullanıcılar gelen çağrıları istedikleri ortamda rahatlıkla paylaşabilirler. Bu harika uygulama tüm IOS işletim sistemine sahip cihazlarda en fonksiyonel şekilde kullanılabilir.

Call Recorder Save & Listen

Gelen ve giden çağrıları kayıt altına alma konusunda Call Recorder Save & Listen uygulaması da yine en verimli olanlardan biridir. Görüşmenin bitiminden sonra elde edilen kayda yönelik birçok farklı ayarlamanın yapılması mümkündür. Bunlara işaretler konabilir, sistem üzerinde bu görüşmeler favori olarak belirlenebilir.

Bu uygulamada çok güzel kişisel kullanım özelliklerine de yer verilmiştir. Uygulama sahipleri isterlerse ekranda karanlık mod bölümünü seçebilirler. Bunun yanı sıra yine isterlerse konuşmada geçenleri çok pratik şekilde herhangi bir ortama yazılı olarak da aktarabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu