English Home İş İlanları ve İş Başvurusu

English Home insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre English Home personel alımı yapıyor. English Home iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

English Home iş başvurusu

English Home Personel Alımı Yapıyor!

Ev tekstil ürünleri alanında adını çok fazla duyurmuş bir marka olan English Home, aynı zamanda kendi sektörünün köklü firmalarından biridir. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan English Home personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

English Home İnsan Kaynakları

Kariyer

English Home, Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen uygun fiyatlı ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle yaşam alanlarına huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiriyor. 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği Ev Tekstili Perakende Sektörü’nde birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle yeni bir moda yaratıp, kısa sürede Türkiye’de lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home, yurtiçinde 200’e yakın mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken,  yurtdışında Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Polonya, Azerbaycan, Arnavutluk, K. Kıbrıs, Irak ve Rusya’da da büyümeye devam ediyor.

Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, öğrenerek kendinizi geliştirebileceğiniz, hem kendinizden hem de büyüyen kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortamda bulunmak isterseniz secretcv üzerinde bulunan ilanlarımıza ya da [email protected] adreslerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

English Home İş Başvurusu

Alımlarını Türkiye’nin birçok bölgesinde yapacak olan English Home personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 90’ın üzerinde açık pozisyonu bulunan firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek siz de English Home’da çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  • Satış Danışmanı
  • A2 Ehliyetli Sürücüler
  • Mutfak Ekip Üyesi
  • Mağaza Sorumlusu

English Home İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu