Evde Boncuk İşi Nerden Alabilirim? (Güncel Boncuk Dizme İşleri)

Evde boncuk işi nerden alabilirim diye merak edenler bu yazımızdan gerekli bilgileri öğrenebilir. Evde boncuk paketleme veya dizme işi yaparak iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer sizde 2019’da evde boncuk işi nerden alabilirim, evde boncuk işi fiyatları, evde boncuk işi veren firmalar ve eğer varsa telefon numaraları gibi sorular soruyorsanız, tüm cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Günümüzde artık internet üzerinden çok iyi gelir imkanları bulunuyor. Ancak ben internetten anlamam ya da bana göre değil diyorsanız o zaman size klasiklerden bir önerimiz var. Evde boncuk dizme işini deneyebilirsiniz. Genelde Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kayseri, Adana, Konya gibi büyük şehirlerde yaşayan bayanlar genellikle internette evde ek iş ilanları şeklinde arama yapmaktadırlar. Bu araştırma sonuçlarına göre buldukları ilk iş ise boncuk dizme oluyor. Evde boncuk dizme işini tam veya part zamanlı olarak yapabilirsiniz. Takı üretmenin de içerisinde bulunduğu boncuk dizme işi çok kapsamlıdır. Bu işi isteyen herkes yapabilir. Sadece ev hanımları değil, erkeklerin de kolaylıkla yapabileceği işlerden bir tanesidir. Bu iş için aranan tek şey, el çabukluğu ve biraz da beceri.

Evde Boncuk Dizme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evden ek gelir elde edebileceğiniz işlerden olan boncuk dizme işleri en popülerler arasında yer alıyor. Bu kapsamda kolye, tespih, bilezik ve elbise gibi ürünlere boncuk dizmeniz sizlerden istenilmektedir. Dizdiğiniz ürünlerin başına ödeme olacağınızı da ifade etmek isteriz. Dolayısıyla ne kadar fazla ürün dizerseniz o kadar fazla gelir etmeniz mümkün olacaktır.

Ayrıca konfeksiyon ürünlerine işlenen boncuklar, el işi havlu gibi ürünlere işlenen boncuklar vs. gibi boncuk işleri de evde yapılması mümkün olan işlerdendir. Çünkü üretim aşaması tamamlanan ürünlere daha sonra bu süslemeler el becerisi ile yapılmaktadır. Bu süslemeler içinse parça başı ücret karşılığı olarak evlerde yapılması daha avantajlıdır. Bu yüzden evde yapılan işler arasında önceliği çekmektedir.

Evde boncuk dizme işi ailece yapılan işlerden biridir diyebiliriz. Bu işleri evdeki tüm aile bireyleri kolayca yapabildiğinden genelde kısa sürede teslim edilebilen işler arasındadır. Evde boncuk dizmek ya da paketleme işi takı işleri için biraz deneyimli olmak oldukça önemlidir. Belirlenen özelliklerde dizilmesi gereken boncuklarla her zaman pratik bir iş yapmak mümkün olabilir.

Evde Boncuk İşi Fiyatları

Evde boncuk dizme paketleme işi yaparak ayda 1.250 TL seviyelerinde ücretler elde edebilirsiniz. Bu işte ne kadar çok iş alır ve zamanında teslimat yaparsanız gerçekten tatmin edici bir rakam kazanabilirsiniz. Eğer bu iş için bir ekibiniz varsa gerçek bir firma gibi de çalışabilirsiniz.

23 Yorum

  1. Lise mezunuyum ve üniversite sınavına hazırlanıyorum aileme yük olmamak için evde yapabileceğim bir ek iş arıyorum okuduğunuz için teşekkür ederim

  2. Merhaba ben İstanbul Gaziosmanpaşa oturuyorum ev işi istiyorum yardamcı olurmusunuz

  3. Evde boncuk dizme işi yapabilirim diyaliz hastasıyım Afyon’da yaşıyorum hiç bir gelirim yok bende evde iş yapmak istiyorum bana ulşacaginiz

  4. Dinarda yaşıyorum ve evde paketleme işi istiyorum lüften geri dönüş yaparmısınız ekibim var

  5. Benimde işe ihtiyacım var ev hanımıyım ve dinarda oturuyorum paketleme ve boncuk çizme işlerini yapabilirim geri dönerseniz çok sevinirim

  6. Ben afyon merkezde oturuyorum fatih melezindeyim eve is almak istiyorum ve calısmak isterim evde ekip var is yok mümkünse arayın sizde is verin işimiz olsun calısayım

  7. Merhaba maddi sıkıntım var acil donus yaparsanız sevinirim çok çok iş istiyorum

  8. Selam aleyküm ek iş yapmak istiyorum yardımcısı olursanız sevinirim mustafa dinç Gaziantep şahinbey

  9. Meraba bende cok ihtiyacim var ev hanimiyim ve bos vakitlerim cok oluyor lutfen ulasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu