Fibabanka İş Başvurusu ve İş İlanları

Fibabanka insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Fibabanka personel alımı yapıyor. Fibabanka iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Fibabanka personel alımı

Fibabanka Personel Alımı Yapıyor!

2010 yıllarında kurulan Fiba Grup bünyesinde kurulan Fibabanka ülkemizde büyümeye devam eden bankalardan birisidir. Kurulduğu tarihten bu yana iyi bir gelişim kaydeden firma bugün Türkiye’de 68 ilde bulunan şubeleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip Fibabanka’ya nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Fibabanka İnsan Kaynakları Politikası

Bir Fiba Group şirketi olan Fibabanka, müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda şekillendirilmiş finansal ürün ve hizmetleri, gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda kaliteli, kesintisiz, güvenilir hizmet anlayışıyla yapan uzman kadrolar aracılığıyla sunmaktadır. Profesyonel bankacılık anlayışımızın merkezinde kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık segmentteki müşterilere en hızlı, en güvenli ve doğru şekilde hizmet verilmesi yer almaktadır.

Misyonumuz;

  • Sektörde seçkinliği ve saygınlığıyla ayrıcalık taşıyan, güçlü, çok yönlü ve performans odaklı bir ekip yaratmak,
  • Yüksek potansiyel ve niteliklere sahip yetenekli çalışanların öncelikli tercihi olmak,
  • Yerel ve uluslararası platformda ürün ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, performans gelişiminde sürekliliği sağlamaktır.

Fibabanka’nın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Ülkemizin çeşitli illerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Fibabanka personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya gibi bölgelerde personel ihtiyacı duyan firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Fİbabanka’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fibabanka İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu