Finansbank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

QNB Finansbank gişe yetkilisi alımı ve bankanın tüm personel, asistan, memur alımı ilanlarını sayfamızdan bulabilirsiniz. 2020 yılı için pozisyonun aranan özellikleri, başvuru şartları ve maaşları hakkında tüm bilgiler burada! Güncel iş başvuruları için yazının devamını inceleyin.

Finansbank gişe yetkilisi alımı

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi Alımları

QNB Finansbank artan şubelerinde ihtiyaca cevap vermek üzere gişe yetkilisi pozisyonuna alım yapmaktadır. QNB Finansbank şubelerinde çalışmak üzere Finansbank gişe yetkilisi alımı koşullarını yerine getiren çalışanlar aramaktadır. Yenilikçi bankacılık hizmetlerinde öne çıkan Finansbank, deneyimli ya da deneyimsiz çalışanlara başvuru şansı tanımaktadır. Finansbank gişe yetkilisi pozisyonuna başvuru yapmak için bankanın belirlediği nitelikleri taşımak gerekmektedir.

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi Aranan Nitelikler

  • TC vatandaşı olmak,
  • 4 yıllık üniversitelerin ilgili fakülte ve bölümlerinden mezun olmak,
  • 27 yaşını aşmamış olmak,
  • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
  • Müşteri ilişkilerini olumlu şekilde yürütebilecek,
  • İletişim ve ikna becerileri yüksek,
  • Ekip çalışmasına uyumlu ve dinamik olmak.
  • QNB Finansbank sınav ve mülakatlarını başarı ile geçmek.

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi İş İlanlarını Takip Etmek İçin Tıklayınız.

QNB Finansbank gelişmekte olan şubeler ağı ile birçok alanda iş ilanları yayınlamaktadır. Gişe yetkilisi olarak alınan adaylar banka bünyesinde, bankanın prensipleri doğrultusunda gişe işlemlerini gerçekleştirmekle yükümlüdür. Banka hesap işlemleri, döviz işlemleri, hesap açıp-kapama, havale gönderme-alma, çek-senet işlemleri, kredi kartı işlemleri gibi gişe işlemlerini gerçekleştirirler.

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi Maaşları

QNB Finansbank gişe yetkilisi maaşları 1700 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir. Personel performanslarına dayalı olarak ücretler değişebilmektedir. Finansbank çalışanlarına, Yol-yemek desteği, sigorta ücreti ve yıllık prim ödeme uygulamaları bulunmaktadır.

İlgili Yazı: QNB Finansbank Personel Alımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu