Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2023

Finansbank güvenlik alımı ilanları nerede yayınlanıyor? Özel güvenlik görevlisi alımı iş ilanları, güvenlik maaşları ve diğer tüm ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Tüm bankalar için mutlaka bir tane veya iki tane güvenlik görevlisine ihtiyaç vardır. Güvenlik görevlisi alımı yapılacak bankaların internet sitelerinden güvenlik görevlisi alınacak tarih mutlaka bildirilir. Finansbank güvenlik görevlisi alımı için son bir ay içinde üç kez güvenlik görevlisi başvurusu yenilendi. Güvenlik görevlisi olmak için bir takım şartların, özel güvenlik görevlisi olacak kişiye uyması mecburidir.

Finansbank Güvenlik Alımı Şartları

  • Finansbank’ta güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız hangi şubede özel güvenlik görevlisi olmak istediğinizi bilmelisiniz.
  • 18 yaşını aşmış, 30 yaşını aşmamış olmalısınız
  • Bedensel ve ruhsal bir hastalığınızın bulunmaması gerekir.
  • Diksiyonunun düzgün olması
  • Üniversitenin 2 yıllık bölümlerinden mezun olması
  • Erkeklerde 170, kadınlarda 160 boy ölçüsünün altında olmamak
  • Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak

Finansbank Özel Güvenlik Görevlisi Maaşları Hakkında

Özel güvenlik görevlisi olanlara sanki çok kolay iş yapıyormuş gibi bakılmaktadır. Fakat her işin kendine göre zorluğu bulunmaktadır. Bir güvenlik görevlisi her gün temiz giyinmek ve bulunduğu alanı korumakla görevlidir. Finansbank güvenlik görevlisi maaşları geçtiğimiz günlerde tüm bankaların güvenlik görevlisi maaşlarıyla birlikte bir düzenlemeye girmiştir. Güvenlik görevlisi maaşları iyileştirme kapsamında, ssk – yol – yemek eklemeleri yapılarak maaşlarda artışa gidilmiştir. Herhangi bir bankaya başvuru yaptığınızda, başvurunuz kabul edilir edilmez maaş konusunda bilgi verilmektedir. Maaşın size yeterliliğine göre bankaya güvenlik görevlisi olabilir veya reddedebilirsiniz.

Finansbank Güvenlik Personeli Alımları

QNB Finansbank yapılan insan kaynakları planlamaları doğrultusunda yılın farklı dönemlerinde işe alımlar gerçekleştiriyor. Güncel iş ilanlarını QNB Finansbank internet sitesi, Facebook QNB Finansbank Kariyer ve Linkedin QNB Finansbank sayfaları üzerinden takip edebilirsiniz.

QNB Finansbank güncel açık pozisyonları takip etmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu