Fox TV Personel Alımı ve İş Başvurusu 2019

Fox TV insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Fox TV personel alımı yapıyor. Fox TV iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Fox TV personel alımı

Fox TV Personel Alımı Yapıyor!

Amerika temelli bir marka olan Fox TV Türkiye’deki yayın hayatına 2007 yılında başlamıştır. TGRT kanalının yayın haklarını aldıktan sonra türk televizyon sektöründe ciddi atılımlar yapan Fox TV kısa sürede çok izlenen kanallar arasında yerini almıştır. Bugünlerde de başarılı işlerde imzası bulunan Fox TV personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Fox TV İnsan Kaynakları

Her kurumda olduğu gibi Fox TV’nin de insan kaynakları birimi işe alımlarını belli başlı kriterlere göre yapmaktadır. Firmalar önce eksiklik hissettiği birimlerin tespiti yapar daha sonra bu boşluğu kapatacak personeller için ilanlarını yayınlar. Fox TV de işe alımlarını bu yolu izleyerek yapmaktadır. Fox TV’ye göndereceğiniz başvuru formları ya da özgeçmişler firmanın CV havuzunda toplanıp daha sonra sırayla incelemeye alınır. Son olarak ise uygun bulunan adaylar arasında son seçimler yapılarak sonra işe alım süreci başlatılmaktadır.

FOX TV İş İlanları

FOX TV iş ilanları basın ve yayın sektöründe kariyer yapan birçok kişi için iyi bir iş fırsatıdır. Gazetecilik mezunu olanlar, sunuculuk, kamera arkası, montaj gibi işlerle iyi birer gelir elde edebilir. Amerika menşei bir şirket olan ve yurt dışında da kariyeri sürdürme imkanı bulunan bu kanalda çalışmak isteyenler, birkaç yabancı dil biliyorsa çok daha avantajlı olmaktadır.

Özgeçmişinizde eğitim bilgileriniz, iş tecrübeleriniz ve diğer hususların yer alması size avantaj sağlayacak, ekonomik olarak birçok fırsat elde edebileceksiniz. Mesela birden fazla yabancı dil biliyorsanız hiç bilmeyen birinden çok daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. İş ilanlarında en azından İngilizce bilmenin önemli olduğu bilinmektedir. Bu yüzden birkaç yabancı dile hakim olan ve akıcı konuşabilen kişiler çok daha şanslıdır. FNG Grup bünyesinde çeşitli kanallara başvuru yapılarak iş ilanları takip edilebilir. Direkt iş başvurusu yapmak için de ficturkey.com adresinden başvuru alınabilir.

FOX TV İş Başvurusu

Kariyer siteleri arasında kariyer net ile çalışan firmaya iş başvuru formu doldurmak yerine site üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İşyerine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz. Ama bu yöntem pek de etkili olmayacaktır. Online platformlardan olan kariyer net üzerindeki özgeçmişinizle başvuru yapabilir, farklı pozisyonlar için değerlendirilmeye alınabilirsiniz. Bazı ilanlar teknik bilgi ve yabancı dil bilgisi gerektirdiğinden bu özelliklere sahip olanlar çok daha avantajlı olacaktır.

Fox TV İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

5 Yorum

  1. Yasemin 27 Mayıs 2020
  2. Ömer 3 Nisan 2020
  3. Salih 25 Mart 2020
  4. abdulkadir 24 Nisan 2019
  5. kadir 24 Temmuz 2018

Bir Cevap Yazın