Gaziantep Şehir Hastanesi İş Başvurusu 2024

gaziantep şehir hastanesi iş başvurusu

Sağlık sektöründe yapılan yeniliklerin ardından Türkiye genelinde şehir hastaneleri açılmaya devam ediyor. Vatandaşların sağlık ihtiyaçlarının daha modern koşullarda karşılanması ve herhangi bir şekilde aksaklık yaşanmaması için farklı şehirlere büyük hastaneler açılıyor.

Şehir hastanesi açılan illerden biri olan Gaziantep’te sağlık ihtiyaçlarının birçoğu yeni hastanede karşılanabilecek. Hastanenin vatandaşlara sağladığı diğer bir olanak ise istihdam fırsatı olarak dikkat çekiyor. Farklı şehirlerde açılan şehir hastanelerinde yeni personel alımları yapılıyor. Gaziantep şehir hastanesinde de farklı pozisyonlar için personel alımı yapılıyor.

Gaziantep Şehir Hastanesi Personel Alımları

Türkiye’nin en gelişmiş hastanelerinden biri olan Gaziantep şehir hastanesinde çalışmalar devam ederken hastanenin personel alacağı bilgisine ulaşıldı. Personel, eleman ve işçi alımı yapacak olan hastanenin ilanlarına nereden ulaşılacağı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu konuyla ilgili internet üzerinden başvuru formu arayan birçok kişi bulunuyor.

Sağlık alanındaki yatırımların önemli bir parçası olan Gaziantep şehir hastanesi için farklı pozisyonlarda personel açığı oluştuğu bildirildi. Küresel salgın tehlikesiyle kesintisiz olarak savaşmak için çok sayıda personel alınacağı duyuruldu. 2018 yılından beri faaliyet gösteren hastanenin yatak kapasitesinin 1875 olduğu biliniyor.

Gaziantep Şehir Hastanesi Personel ve Memur Alımı

Türkiye’nin en büyük ve gelişmiş devlet hastanelerinden biri olan Gaziantep şehir hastanesinde personel ihtiyacı devam ediyor. İstihdam açığının oluşmasıyla birlikte hastanede çalışmak isteyen vatandaşlar hangi kaynaklardan başvuru yapılabileceğini merak ediyor.

Sosyal tesisleri, acil hizmet binası ve otoparkları olan şehir hastanesinde farklı alanlarda çalışacak personellere ihtiyaç duyuluyor. Özel şirket tarafından gerçekleştirilen personel alımları için internet üzerinden başvuru yapılabileceği gibi internet üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Hastanenin ihtiyaç duyduğu personel sayısı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Gaziantep Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnşaatı tamamlanan şehir hastanelerinden biri olan Gaziantep Şehir Hastanesi için personel alımları da yapılmaya başlandı. KAYI isimli şirket tarafından yapılacak olan personel alımlarında farklı pozisyonlar için başvurular değerlendirilecek.

Hastane bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların tercih edebileceği başvuru kanalları bulunuyor. Belirtilen başvuru kanalları aracılığıyla hastane bünyesinde çalışmak için başvuru yapılabiliyor. Gaziantep şehir hastanesine iş başvurusu için şu kanallar tercih edilebilir;

  • KAYI şirketinin resmi internet sitesi
  • KAYI şirketinin mail adresi
  • Sağlık Bakanlığı ve Gaziantep Şehir Hastanesi internet siteleri

Yılın belirli dönemlerinde belirtilen başvuru kanalları üzerinden işçi ve personel alımları yapılabiliyor. Vatandaşlar, personel açığı oluştuğu zaman bu kanallar üzerinden başvuru yapabiliyor.

Gaziantep Şehir Hastanesi İş İlanları Pozisyonları

Gaziantep Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların başvurabileceği çeşitli pozisyonlar bulunuyor. Sağlık Bakanlığı tarafından yılın farklı zamanlarda yapılan hemşire, ebe ve doktor alımlarının yanı sıra hastane tarafından da farklı pozisyonlara personel alımı yapılıyor. Güvenlik görevlisi, danışman, tekniker, temizlik işçisi ve aşçı gibi kadrolara başvurmak isteyen kişiler, belirtilen başvuru kanallarını kullanabiliyor.

Bir Yorum

  1. Ben Emniyetten emekli Başpolis Memuruyum, Yaşım 57 Mersin Şehir Hastanesi’nde 3 yıl Güvenlik Amiri olarak görev yaptım, G Antep iline taşınmamdan dolayı ayrıldım. Şu an çalışabileceğim pozisyon olursa tekrar çalışmak isterim.
    Şehir hastaneleri işleyiş durumuna hakim olduğumu düşünüyorum, faydalı ve üretken olacağıma inanmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu