Gebze Belediyesi Personel Alımı 2023

Gebze Belediyesi personel alımı yapıyor! Gebze Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Gebze ilçesi Yunanlılar ve Romalılardan kalan tarihi dokusunu korumakta ve halen ilçede bu tarihi hava hissedilmektedir. Bugünkü Gebze’nin kurucusu ise Orhan Gazi’dir. Şimdi ise Marmara Denizi’nin doğusunda kalan Gebze Kocaeli’nin bir ilidir. En büyük özelliği ise endüstri sanayisidir. Marmara Bölgesi’ndeki en büyük ikinci ilçe olan Gebze, aynı zamanda tüm Türkiye sanayisinin %15’ini barındırmaktadır.

Limanları sayesinde ticaret nedeniyle büyük gelişme gösteren ilde hem kara, hem deniz, hem de demiryolu ulaşımı olması nedeniyle ulaşım sorunu olmayan çok işlek bir konumda bulunmaktadır. Türkiye’nin hızla gelişen ve büyüyen ilçelerinden birisi olan Gebze’ye belediye de arzu edilen hizmetleri sunmaktadır. Hatta Gebze Belediyesi 1996 yılında uluslararası ilişkilerde büyük yol kat eder. Pek çok ülkeyle kardeş şehir olma çalışmaları yürütülür. Şu anda da Kırgızistan, Kıbrıs, Bulgaristan, Makedonya ve Bosna Hersek’te yer alan şehirlerle kardeştir.

Gebze Belediyesi Personel Alımları

Gebze Belediyesi Kocaeli’nde uzun yıllardır Gebze halkına hizmet götürmek için faaliyet göstermekte ve Gebze Belediyesi işçi alımı yaparak günden güne hizmet kapasitesini arttırmaktadır. Gebze belediyesi bünyesinde Nikah İşlemleri, Ruhsat Ve Denetim Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü, Özel Kalem Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, İşletme İştirakler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü birimlerini barındırmaktadır. Çalışma şartları olarak ise devlet dairelerinde uygulanan çalışma saatlerine riayet edilmektedir. Ancak belediyenin hangi biriminde çalışıldığı ve işin özelliklerine göre çalışma saatleri değişiklik veya esneklik gösterebilmektedir.

Gebze Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Gebze belediyesi iş ilanı verdiğinde pozisyona göre adaylarda farklı koşullar aramaktadır. Mesela mühendis kadrosuna alacağı kişi için mühendis olmasının yanında KPSS puanları da isteyebilir. Aranacak olan şartlar açık kadro olduğu zaman ilan edilecektir.

Gebze Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gebze Belediyesi alım yapacağı zaman İŞKUR ve Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde duyuru yayınlayarak ilana çıkar. İlanda ise kadroyu ve aranan özellikleri de belirtir. İlanları bu mecralardan ve sitemiz üzerinden sürekli güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Yayınlamazsınız bu yorumu, da en azından siz okuyun!
    Çok faydalı bir paylaşım olmuş demek isterdim ama maalesef.
    Küfür de etmeyecem. Sadece cinsinize …….

    Ulan eskiden anya konya tabiri vardı. Sizin gibiler onun da içine etti.

    Adam gibi yazsanız çıban çıkar biyerinize değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu