Habertürk İş İlanları ve İş Başvurusu

Habertürk insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Habertürk personel alımı yapıyor. Habertürk iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Habertürk iş başvurusu

Habertürk Personel Alımı Yapıyor!

2007 yılında Ciner yayın holding ailesine katılan Habertürk ülkemizin önemli televizyon kanallarından birisidir. Türkiye’nin en çok izlenen ve takip edilen haber organı olan Habertürk personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Habertürk İnsan Kaynakları

Habertürk insan kaynakları ilanlarını yayına vermeden önce kendi içerisindeki eksik birimlerin tespitini yapıp buna göre iş ilanlarını yayınlamaktadır. Personellerine aynı eşitlikle yaklaşan ve değer veren Habertürk, yapılan başvuruları belli bir CV havuzunda toplayıp daha sonra değerlendirmeye almaktadır. Açık pozisyonlar için uygun görülen adayları seçen ve bu doğrultuda işe alım sürecini başlatan Habertürk insan kaynaklarına siz de iş başvurunuzu yollayabilirsiniz.

Habertürk İş Başvurusu

Ciner Holding’in bir parçası olan Habertürk personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Paketleme Makine Operatörü
  • Mekanik Bakım Teknisyeni
  • Kıdemli Yazılım Mühendisi
  • Linux Sistem Yöneticisi

Habertürk İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu