Hakmar İş Başvurusu ve İş İlanları

Hakmar insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Hakmar personel alımı yapıyor. Hakmar iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Hakmar iş başvurusu

Hakmar Personel Alımı Yapıyor!

2007 yılında kurulan Hakmar Toptan ve parekende satış faaliyeti göstrerek Türkiye’nin birçok ilinde onlarca şubesi ve binlerce çalışanı ile hizmet vermektedir. Her yıl şube sayısını arttıran Hakmar şubelerde çalışacak personel ihtiyacını karşılamak için Hakmar personel alımı sağlamakta olup, yine her sene istihdam ettiği personel sayısını arttırmaya devam etmektedir.

Hakmar yaklaşık on senedir hizmet veren bir firma olmasına rağmen başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde birçok şubesi ile her geçen yıl hızla büyümeye devam etmektedir. Firma bünyesinde binlerce insana istihdam sağlamakta olup, firmaya iş başvurusu olarak başvuru yapmak için ister şirket resmi sitesini  kullanarak bilgi sahibi olup iş başvuru formunu doldurabilir, ister iş ilanları sayfasından firmanın iş ilanlarını takip ederek  başvuruda bulunabilirsiniz.

Hakmar İş İlanları

Toptan fiyatına perekande satış işlemi gerçekleştiren Hakmar şirketi  2007 yılından bu yana hizmet vermektedir. Birçok il de şubesi bulunarak her geçen gün gelişen bir firmalara arasında olan Hakmar iş ilanları ile çeşitli bölgelerinde bulunan şubelerinde yine çeşitli pozisyonlar için personele ihtiyacını karşılamaktadır.

Çeşitli iş ilanları sayfasına şirket ile ilgili açık pozisyonlar hakkında ilanlar verilmekte olup  yine Hakmar resmi sitesi üzerinden  insan kaynakları sekmesini kullanarak şirket üzerinden iş başvuru formunu doldurmak şartı ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakmar İş Başvuruları

Hakmar personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç durumlarında internet üzerinden duyurmaktadır. Siz de bu pozisyonları takip ederek Hakmar’a iş başvurusu yapabilirsiniz. Hakmar resmi insan kaynakları sayfasına ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Hakmar İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu