Havaş Staj Başvurusu 2023

havaş staj başvurusu

Havaş staj başvurusu için gerekli bilgileri bu yazımızdan bulabilirsiniz. Havalanlarına ulaşımda öncü bir firma olarak bilinen ismini de bu hizmetinden alan Havaş uçak seyahati yapacak kişilerin havaalanına ulaşımını hedefleyerek belirlenen saatlerde, belirlenen güzergahlar üzerinden yolcu alımı yaparak ulaşımı sağlamaktadır. Ulaşım ağının en sık kullanılan yöntemlerinden biridir uçak seyahatidir. Ancak öyle ki uçak seyahatlerinin yapıldığı havalanlarının yerleşim yeri genellikle şehir dışlarında yer almaktadır. Bu nedenle havaalanına ulaşım aşamasında hizmet vermekte olan küçük otobüsler şeklinde araçlar kullanılmaktadır.

Havaş Staj Şartları

Bir ulaşım aracı olarak bilinen Havaş’ın çalışma koşulları göz önünde bulundurularak çalışmaya ilk adım olan staj başvurusunu yapmak adına öncelikle belirli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

  • Öğrenim görülmekte olan yüksek öğretim kurumlarının Sivil havacılık bölümlerinde okuyor olmak,
  • Staj görevlerinin zorunlu staj kapsamında olduğunu gösterir belge asılları,
  • Sağlık yasalarını ön planda tutarak staj kapsamında okullar tarafından sosyal sigorta girişlerinin yapılmış olması gibi şartlar aranmaktadır.

Havaş Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Staj şartlarını yerine getiren öğrenciler havaş kurumuna bağlı internet sitesinden staj tarihlerini netleştirerek, yine aynı sitede yer almakta olan staj başvurusu formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Havaş stajyer alımı ilanlarına başvuruda bulunabilmektedir yada İnsan kaynakları ve Eğitim müdürlüğüne doldurduğunuz form doğrultusunda şahsen başvuru yapılarak ta staj başvurusu yapılabilmektedir.

Havaş staj başvuruları ile alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu