Hilton Otel İş İlanları & İş Başvurusu

hilton otel iş ilanları

Hilton otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Hilton otel iş ilanları ve şirket hakkında pek çok bilgiye bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dünyanın en büyük otelcilik hizmetini sağlayan markalardan biri olan Hilton Otel 1925 yıllarında Amerika’da kurulmuştur. O yıllardan günümüze kadar kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla ilerleyen şirket, bugün dünyanın dört bir yanındaki otelleriyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye’de Adana, Aydın, İstanbul, Mersin, İzmir, Bursa, Kayseri, Konya gibi daha sayabileceğimiz bir çok şehirde otelleri bulunan Hilton otel personel alımları yapmaya devam ediyor. Büyük bir marka olmasından dolayı sürekli personel ihtiyacı duyabilen firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız haberimizin devamını inceleyip firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Hilton Otel İş İlanları

Hilton Otel yönetim ve hizmet ağı ile pek çok farklı pozisyonda iş ilanına çıkabilmektedir. Siz de uzmanlık alanınız ve bilginize göre kendinize uygun gördüğünüz pozisyon için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Hilton Otel’e iş başvurusu yapmak için ilanları takip edebileceğiniz gibi, kurumsal web sitesinden insan kaynaklarına online CV gönderebilirsiniz. Böylece açık pozisyonlar için değerlendirmeye tabi olabilirsiniz. Hilton iş ilanları arasında aşağıdaki pozisyonlar sıkça yer almaktadır.

  • Resepsiyonist
  • Kat görevlisi
  • Teknik servis
  • Muhasebe personeli
  • Aşçı
  • Garson
  • Güvenlik görevlisi

Türkiye’nin güzide otellerinden biri olan Hilton Otel’in yayınladığı iş ilanları ile siz de bu otelin bünyesine katılabilirsiniz. Ülkemizde pek çok şubesi ile hizmet veren otel zinciri bünyesinde farklı pozisyonlarda pek çok kişiyi istihdam etmektedir. Siz de bu kişilerden biri olmak istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hilton Otel İş Başvurusu İpuçları

hilton otel iş başvurusu

Hilton otel’e iş başvurusunda bulunacak adayların ilk olarak aşağıda yer verdiğimiz bağlantıya tıklayarak otelin resmi iş arama sayfasına gitmeleri gerekir. Sonrasında arama bölümüne pozisyon veya şehir yazarak en uygun iş tespit edilmelidir. Burada uygun işe karar verdikten sonra hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz. Ek olarak şehrinizdeki Hilton oteline şahsen müracaat edip iş başvuru formu da doldurmanız mümkündür.

Hilton Otel İş Başvurusu İçin Tıklayın

Hilton Otel’de İş Fırsatları

Hilton Otel’den pek çok pozisyon için ilanlar verilmektedir. Peki bu pozisyonların iş tanımı ve görevleri neler şimdi onları inceleyelim.

Resepsiyonist: Check-in ve check-out işlemlerinin prosedürlere uygun yapılması ve gerekli tüm belgelerin tamamlanması. Misafir kayıtlarını her zaman standartlara uyarak kaydetmek ve misafir bilgilerinin gizliliğini sağlamak. Otel doluluğu hakkında bilgi sahibi olunması, rezervasyonların doğru şekilde açılması ve misafir isteklerin ilgili departmanlara iletilmesi. Misafir istek ve şikayetleriyle ilgilenilmesi ve memnuniyetinin sağlanması.

Kat hizmetleri görevlisi: Bütün odaların, banyoların, genel ve ortak alanların temizliğini, hijyenini, güvenliğini ve emniyetini sağlamaktan, kullanıma hazırlamak ve bakımını yapmaktan sorumludur. Otel standartlarına uygun olarak koridorların, ofislerin, toplantı salonlarının ve genel alanların temizlik ve düzeninden sorumlu olmak. Oda erzak ve malzemelerini/temizlik arabasını toplamak ve kontrol etmek.

Satış müdürü: Oteli geleceğin gelişimi ve tekrar eden işlerle pazarda lider tutan stratejiler önermek için yerel pazar eğilimlerini ve rakip faaliyetlerini analiz eder.

Muhasebe personeli: Otelin olağanüstü konuk hizmeti ve finansal karlılık sunmaya yönelik devam eden çabasında konuk sorularına yanıt vermek, misafir faturalama anlaşmazlıklarını çözmek, ay sonu görevlerini yerine getirmek ve günlük alacakları hazırlamaktan sorumludur.

İnsan kaynakları personeli: Çalışan ilişkilerini ve departman hedeflerini desteklerken mükemmel bir personel deneyimi sunmak için İK yönetim sorumluluklarını yönetmekten sorumludur.

Hilton Otel Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hilton, konaklama sektöründe lüks tam hizmetli oteller ve tatil köylerinden uzun süreli konaklama süitlerine ve orta fiyatlı otellere kadar uzanan lider bir küresel otelcilik şirketidir. Yaklaşık bir yüzyıldır Hilton, iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere konaklama, hizmet, olanaklar ve değer açısından en iyiyi sunuyor. Hilton, küresel markalarında olağanüstü konuk deneyimleri sağlama geleneğini sürdürmeye kendini adamıştır . Şirket, dünyayı misafirperverliğin ışığı ve sıcaklığıyla doldurma vizyonuyla hizmetlerine devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:

Rixos Otel iş ilanları

Divan Otel iş ilanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu