H&M İş İlanları ve İş Başvurusu

H&M insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre H&M personel alımı yapıyor. H&M iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

H&M iş başvurusu

H&M Personel Alımı Yapıyor!

İsveç temelli bir marka olan H&M 1947 yıllarında kurulmuştur. O yıllardan itibaren verdiği kaliteli hizmetlerle çok iyi bir müşteri kitlesi oluşturan H&M adım adım tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır. Bugün dünyanın en iyi perakende giyim markaları arasında yer alan H&M personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizdeki popülerliği de yavaş yavaş artan H&M şimdiden gençlerin en çok tercih ettiği markalar arasına girmeye başlamıştır. Ülkemizdeki mağaza sayısını her geçen gün arttırdığı için sürekli yeni personellere de ihtiyaç duyabilen H&M mağazacılık sektöründe kendini geliştirmek isteyen takım arkadaşları arıyor. Siz de bu firmada çalışan yüzlerce insan gibi H&M’de bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

H&M Hakkında

Dünyanın en büyük moda perakendecilerinden biri olarak H&M sınırsız kariyer fırsatları sunmaktadır. Çeşitliliği yüksek vızır vızır, hızlı ve sıkıcılıktan uzak bir ortam – müşterinin her zaman ilgi odağı olduğu bir yer.

Ama bizi asıl öne çıkaran, çalışanlarımızdır. Tarz sahibi Satış Danışmanları ve Mağaza Görsel Sorumlusundan, bilgisayar kurtlarına ve deneyimli iş planlayıcılarına kadar tüm çalışanlarımızın ortak yanı sahip oldukları büyük hırs ve sergiledikleri her şey mümkün tavrıdır. Ve elbette sahip oldukları harika moda zevki. Onlar sayesinde büyüyerek dünya çapında 57’ü aşkın ülkede 3,500’den fazla mağazaya ulaştık. Ve büyümeye devam ediyoruz.

H&M Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Duyurdu

Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Bolu, Kocaeli, Kahramanmaraş, Gaziantep, Antalya gibi farklı birçok bölgesinde eleman ihtiyacı duyan H&M personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Eşya Müdürü
  • Departman Müdürü
  • Ürün Kalite Müdürü

H&M İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu