İspark İş Başvurusu Formu ve İş İlanları 2023

İspark iş başvurusu

İspark insan kaynakları eleman ihtiyacı kapsamında personel alımı yapıyor. İspark iş başvurusu formu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

İSPARK’ın kuruluş amacı İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistemli bir şekilde yönetip işletmektir. Kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirmek ve “Güvenle Park, Güler yüzle Hizmet” sloganıyla hizmet etmektir.

İstanbul Otopark İşletmeleri olarak bilinen İspark, uzun zamandır İstanbul şehrinin açık, katlı ve yol üzeri otoparklarının işletmeciliğini yapan bir kurumdur. İstanbul gibi büyük bir şehirde bulunan yüzlerce otopark noktasının işletmesini elinde bulunduran İspark aynı şekilde bir çok insana da iş imkanı sağlamaktadır. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan İspark personel alımı yapmaya da devam ediyor. Siz de bu büyük şirkete nasıl başvuru yapacağınıza dair gerekli bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

İspark İş İlanları 2020

İspark hizmet kalitesini yükseltmek için zamanla kadrosunu yenilemekte ve yeni personeller almaktadır. İspark’ta otopark görevlisi, tahsilat görevlisi, destek-yardımcı personeli ve gişe personeli gibi kadrolarda iş bulmanız mümkün. İspark iş başvuruları kuruma belirli dönemlerde ihtiyaç halinde kabul edilmektedir. Ancak yine de kurumun CV bırakabileceğiniz bir web adresi bulunuyor. İBB’nin iştirak şirketler için oluşturduğu siteye girerek sizde CV’nizi kaydedebilirsiniz.

İlan edilen kadroların olması halinde CV’ninizin veri tabanına kaydolması için online başvuru yapabilirsiniz. İspark’a online iş başvuruları kapsamında başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için sunulan ilanları kontrol edin, açık pozisyon varsa başvuru yapabilirsiniz. Veya direkt olarak genel başvuru şeklinde özgeçmişinizi gönderebiliyorsunuz. Bu doğrultuda sizden online bir form doldurmanız da istenebilir. Verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edip başvurunuzu yapabilirsiniz.

İspark İş Başvuru Formu

Alımlarını İstanbul’un çeşitli bölgelerinden yapan İspark personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç duyduğu zamanlarda yayınlamaktadır. Kurumun açık pozisyonlarını ve yeni iş ilanlarını takip ederek İspark’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. İspark insan kaynakları sayfasındaki açıklamaya göre şirkete iş başvuruları istirakler.com üzerinden yapılmakta. İspark insan kaynakları sayfasını ziyaret etmek için aşağıda yer verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İspark İş Başvurusu; Başvuru İçin Tıklayın!

16 Yorum

  1. mrb ben erkan istambul umraniyede oturiyorum acil iş ariyorum cok acil işsijim rricam otopark görevli cok ricam

  2. Merhabalar Esenler’de oturuyorum lise mezunuyum silahlı güvenlik kartım var istguvende veya isparkta çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  3. Ben çalışan bir bayanım tas ören iccisiyim sgk başka sosyal hakkımız yok bende devlet bünyesinde çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum bunun için sizlerin yardımına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi gunler

  4. Selamın ekeykum ıstanbul ümranıyede ikamet edıyorum mumkuse iş arıyorum ve bana uygun iş istiyorum tesekurler.

  5. Acil işe ihtiyacım var 1989 doğumluyum ankara sincanda oturuyorum e sınıfı ehliyetim var kaynak işi yaptım daha önce

    1. Eýüp yesilpinar da ikamet ediyorum 1994 doğumluyum güvenlik görevlisi ve garsonluk tecrübem var belediyede daimi çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu