İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İş Başvurusu 2022

ibb personel alımı

İBB insan kaynakları tarafından duyurulan ilanlara göre İstanbul büyükşehir belediyesi personel alımları yapıyor. İBB iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm bilgiler sayfamızda. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul ilinin belediye işlerini yürüten bir kurumdur. İstanbul belediye sarayı, İstanbul’un Saraçhane ilçesinde bulunmaktadır. Ertelenen seçimlerden sonra 23 Haziran 2019 tarihinde tekrar belediye başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, 27 Haziran 2019 tarihinde mazbatasını alarak görevine başlamıştır.

İBB Personel Alımları 2022

İstanbul büyükşehir belediyesi iş ilanları arasında çok fazla meslek grubundan ilanlar bulunmaktadır. Bunlar arasında, zabıta, itfaiye eri, avukat, mühendis, öğretmen, temizlik görevlisi, çöpçü, ik uzmanı, bilgi işlem personeli, aşçı, sağlık görevlisi, depo görevlisi, tekniker, teknisyen, sosyal çalışmacı, kimyager, hemşire, güvenlik görevlisi gibi pozisyonlar bulunuyor. Bu iş ilanları dönemsel olarak ihtiyaç halinde belediye tarafından duyurulmaktadır. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik hizmetlerinden muaf veya tamamlamış olması gerekmektedir. Peki, iş başvuruları nasıl yapılıyor şimdi hep beraber bunu görelim.

İBB 4 personel alımı yapacak

İSFALT 4 işçi alacak

İBB İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?

İstanbul büyükşehir belediyesi iş ilanları iş kurumu üzerinden veya belediyenin resmi sayfası olan kariyer ibb adresinden yayınlanmaktadır. Bu ilanların tamamını aşağıdan bulabilir ve nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Maaşları

Kişinin çocuk sayısına, oturmakta olduğu semte, evinin ısınma durumuna ve pozisyonuna göre maaş veren İBB, personeline vermiş olduğu maaşları bir hayli dolgulu. Eğitim yardımı, yakacak yardımı, giyim yardımı, evlilik yardımı, doğum yardımı, iş kazası yardımı gibi yardımları da mevcuttur. İBB bünyesinde iştirak şirketler de dahil 80 binden fazla personel istihdam edilmektedir. İBB maaşları ortama olarak asgari ücretten başlayarak 12.850 TL’ye kadar çıkmaktadır.

8 Yorum

  1. üniversite ön lisans mezunuyum 25 yaşındayım. Metro Ulaşım AŞ de staj yaptım . Gerçekten o kadar çok seviyodumki işimi şimdi tekrar istiyorum . Çok çalışmak istiyorum . Bir şans verilirse çok sevinirim gerçekten çok ihtiyacım var.

  2. Merhaba uzun zamandır işarıyorum banadabir işvarmı çok toplayabiliriz buişçokihtiyacımvar

  3. mrb ben erkan umraniyede oturiyorum acil iş lazim ricam cok acil istambul temiz lik depo görevli olarak

  4. Merhaba ben çok zamandır işsizim depocu Forklift oparatörü şöför beden işçisi park bahçelerde bahçıvan kazı işçisi su tesisat işi ne olursa yaparım lütfen bana yardımcı olun

  5. ben bir iş arıyorum yaklaşık 7 aydan belli çok zordurum dayım ama en çok belediye de çalışmak istiyorum çöpçülük yapmak istiyorum lütfen bana da yardım edin çok ittiyacım var belediye de ne iş olursa yaparım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu