Metro İstanbul Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

metro istanbul personel alımı

Eski adıyla İstanbul ulaşım olarak bildiğimiz Metro İstanbul, büyükşehir belediyesine bağlı tramvay, metro, hafif metro işletmeciliği yapan bir şirkettir. Belediye tarafından şehrin raylı sistemlerinin işletmeciliğini yapmak üzere kurulan İstanbul ulaşım personel alımı yapmaya devam ediyor. Hergün 1.000.000’dan fazla insana hizmet veren bu büyük işletmede çalışmak ister misiniz? Haberimizin devamında istanbul ulaşım insan kaynakları bölümünün yaptığı açıklamaları ve başvuru yapabileceğiniz adresleri bulacaksınız.

Ayrıca bakın: İBB personel alımı

Metro İstanbul İnsan Kaynakları

Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan en büyük etken sahip olduğumuz insan kaynağımızdır. Siz İstanbullulara verdiğimiz hizmetin her aşamasından memnun olmanızı sağlayarak, faaliyet alanımızdaki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, insan kaynakları yaklaşımımızın ana unsurunu oluşturmaktadır.

İstanbul Ulaşım stratejilerini, faaliyet gösterdiği raylı sistemler toplu taşımacılığı standartlarını yukarı çekecek yolcu memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık sağlamak üzerine yapılandırır. İstanbul Ulaşım insan kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Çalışanlarımızın sistemimizin en değerli varlığı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız ile olan ilişkimize geçici gözüyle bakmıyor, eldeki yetişmiş personelimiz ile ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri çekmeyi ve bu kişilerin kariyer gelişimine yardımcı olup, onları bu konularda teşvik ederek uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

Başarıya giden yolun, profesyonel ve nitelikli kişilerden oluşan bir takım yaratmaktan geçeceğine inanan Şirketimiz; Kalite bilincine sahip, gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitimli, dinamik, ekip ruhuna sahip, insiyatif kullanabilen, gelişime ve değişime açık, Ulaşım A.Ş.’ de çalışmayı ayrıcalık sayan iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmayı hedeflemektedir. 2269 kişinin çalıştığı Ulaşım A.Ş.’ de, çalışanların yaş ortalaması 35′ tir, personelimizin, %94’ü erkek, %6’sı ise bayan çalışanlardan oluşmaktadır.

Metro İstanbul Ücret Politikası

Metro İstanbul’da personellere ücretler aylık şeklinde verilir. Ayrıca 3 ayda bir de personele bir aylık ücret ikramiye verilir. Çalışan maaşlarına 2 yılda bir sendikalar tarafından belirlenen oranlara göre zam yapılmaktadır. Sendikaya bağlı olmayan çalışanlar içinse pozisyonuna göre ücret politikası güdülmektedir.

Metro İstanbul iş başvuruları hakkında daha fazla bilgi tıklayınız.

20 Yorum

 1. 2 senelik Mekatronik mezunuyum. Liseyi otomotiv bölümü ile bitirdim metro ulaşım A.ş de çalışmak istiyorum

 2. Raylı sistemler ve grafik tasarımı bölümü mezunuyum 23 yaşındayım sizinle çalışmak istiyorum . İlginize teşekkür ederim.

 3. Sultangaziden yazıyorum temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum 3tane çocuk okuyor zor durumdayım yardım ederseniz sevinirim

 4. D ehliyetim var şoförlük iş arıyorum otobüs minibüs vs araçlar kullanıyorum iş arıyorum

 5. Raylı Sistemler İşletmeciliği mezunuyum Metro Ulaşım A.Ş ‘ de çalısmak istiyorum

 6. İstanbul sultangazi de ikamet ediyorum (e) sınıfı ehliyetim src piskoteknik bütün belgelerim mevcut otobüs kamyon tır deneyimim var 38 yaşındayım iş arıyorum

 7. Ben yılmaz Demir ulaşım AŞ de çalışmak istiyorum teşekkürler hangi demartmanda olsun işe ihtiyacım var teşekkür ederim

 8. İstanbul Bağcılar’da ikamet ediyorum. Lise mezunuyum. Sizinle çalışmak istiyorum. Saygılarımla..

 9. İstanbul Bağcılar’da ikamet ediyorum. Lise mezunuyum. Sizinle çalışmak istiyorum. Saygılarımla..

 10. E ve D sınıfı ehliyetim var. Soforlukte oldukça usta ve deneyimliyim. Lojistik firmasında 10 sene çeşitli departmanlarda çalıştım. Ben de sizinle çalışmayı çok isterim. Tabii firsat verilirse. Bakırköy de ikamet ediyorum Tel. O5443585744 İETT psiko teknik ve SRC belgem var.

 11. adım Erdal yılmaz 1988 Bartın ulus doğumluyum.lise mezunuyum ,e sınıfı ehliyetim var silahlı güvenlik görevlisi kimliğim var tecrübe ye sahibim.şu anda üniversite okuyorum sizinle çalışmak istiyorum iyi çalışmalar…

  1. Raylı sistem inaşt alanı lise mezunuyum lise daha yeni bitti demir yolları ile ilgili teknik bilgiye sahibim

 12. Ben suat şöförluk işi arıyorum e sınıfı ehliyetim var küçükçekmece de oturuyorum 0543 821 35 49

 13. Ben mehmet Erturk Beylikdüzünde ikamet ediyorum 82 doğumluyum sizlerle calismak istiyorum iyi calismalar

 14. İstanbul Aydin universitesi on lisans lojistik ve lisans bolumu Uluslararasi ticaret ingilizce bolum mezunuyum. 24 yasindayim ve sizlerle calismak istiyorum. İlginize tesekkur ederim.
  İyi calismalar. . .

 15. İşe girmek istiyorum boştayım 22 yaşındayım Sakarya üniversitesi makine ressamı ön lisans menzunuyum sizinle çalışmak istiyorum ilginizi rica ederim

 16. Ist beykent insan kaynakları 4 yıllık mezunuyum 26 yaşındayım ömer karaca sizlerle çalışmak istiyorum ist bahcelievlerde oturuyorum tl 05320529121

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu