İstikbal İş Başvurusu 2024

istikbal iş başvurusu

İstikbalin temelleri 1957 yılında Kayseri’de ufak bir marangoz dükkanında atılmıştır. 1980’li yıllara kadar bu atölyede üretimlerini sürdüren firma daha sonra kendini geliştirmesiyle ve yaptığı yatırımlar ile bugün Türkiye’nin lider markalarından birisi olmuştur. Kayseri merkezli bir firma olan İstikbal personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de İstikbal’de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını okuyabilirsiniz.

İstikbal İş İlanları

İstikbal Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir mobilya mağazası olup; bünyesinde pek çok personel çalıştırmaktadır. Şube sayısının artması ya da aranan niteliklerin değişmesi ve yeni eleman açıklarının oluşması gibi nedenler ile İstikbal bünyesinde çalışacak ekip arkadaşları için çeşitli kanallardan İstikbal iş ilanları yayınlamaktadır.

İstikbal, çalışacağı ekip arkadaşlarının kurum politikasını sürdüren, çalışkan, üretken kişilerden oluşmasını istemektedir. Kurumsal bir firma olan İstikbal’in bünyesinde çalışmayı düşünüyorsanız, yayınlanan İstikbal iş ilanları takip etmeli, iş pozisyonlarından size uygun olduğunu düşündüklerinize başvuruda bulunmalısınız. Bunun için oluşturduğunuz başvuru formunu, sizden istenen belgeler ve dosyalar ile birlikte İstikbal’e iletişim kanalları ile göndermelisiniz.

İstikbal İş Başvurusu

Tüm alımlarını Kayseri’den gerçekleştirecek olan İstikbal personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Ev Tekstili Üretim Elemanı / Terzi
  • Yatak Üretim Elemanı / Terzi

İş başvuruları hakkında daha fazla detay için Erciyes holding insan kaynakları sayfasından bilgi alabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Kayseri de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var her işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim

  2. Ben terzi yim. Aysira ve ae mağazasında çalıştım. Usta öğrenciyim düz lise ve meslek lisesi mezunuyum. Sizinle çalışmak isterim. Saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu