Jolly Tur İş İlanları ve İş Başvurusu

Jolly Tur insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Jolly Tur personel alımı yapıyor. Jolly Tur iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Jolly Tur Personel Alımı Yapıyor

Ülkemizin en büyük tur şirketlerinden birisi olan Jolly Tur 1987 yıllarında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bir çok tatilcinin ilk tercihi olan Jolly Tur sürekli kendisini geliştirerek büyütmüştür. Bugün kendi sektörünün lider markalarından birisi olan Jolly Tur personel alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin bir çok şehrinde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren firmanın çatısı altında yüzlerce insan iş sahibidir. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Jolly Tur İnsan Kaynakları

Jolly Tur, ekip çalışmasının sınırsız hizmetle buluştuğu, üst düzeyde müşteri memnuniyetini, kaliteli organizasyonlarla ve özverili çalışanları ile birlikte büyük bir aile sıcaklığında gerçekleştiren bir tur operatörüdür. Jolly ailesini her geçen gün büyüterek bu yapıyı sürekli ve güçlü kılmak ise insan kaynakları politikalarımızın ilk hedefi olarak belirlenmiştir.

Jolly Tur’un kurumsal kültür anlayışı, tüm çalışanları tarafından ortaya konulan inanç ve değerlerden oluşur ve her çalışanımız bu kültüre sahip çıkar.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde rekabet koşulları, sosyo ekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın bireysel gelişimleri izlenerek eğitim programları yapılır.

Hedef, eğitim eşliğinde davranış ve becerileri geliştirerek sektörel gelişime uyum sağlamaktır.

Jolly Tur İş Başvurusu

Bugünlerde alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinden yapacak olan ve ayrıca ülkemizin çeşitli şehirlerinde de personeller alacak olan Jolly Tur personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Jolly Tur’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Jolly Tur’un açık pozisyonlarından bazıları aşağıdadır;

  • Genel Başvuru
  • Acenta Satış Danışmanı
  • Bilet Satış Temsilcisi
  • Engelli Personel
  • Çağrı Merkezi Seyahat Danışmanı

Jolly Tur iş başvurusu için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
jollytur.com/insan-kaynaklari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu