Jti İş Başvurusu ve İş İlanları

Jti insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Jti personel alımı yapıyor. Jti iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Jti iş başvurusu

Jti Personel Alımı Yapıyor

Jti yani Japan Tobacco International kısaca bir Japon sigara üretim şirketidir. Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Jti Türkiye içerisinde personel alımı yapmaya devam ediyor. İzmir, Antalya, İstanbul, Ankara, Balıkesir, Muğla gibi bir çok şehirde faaliyetlerine devam eden Jti yeni personeller aramaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilan haberinin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

JTI’ın İzmir’in Torbalı ilçesindeki fabrikasında dünyaca ünlü markalar Türk tütünü kullanılarak üretilmektedir.

Türkiye’den tütün ihraç eden ilk özel şirket olan JTI’ın Torbalı’daki fabrikasında üretilen ürünlerin yüzde 20’si yurt dışına ihraç edilmektedir. Fabrika bu özelliğiyle, JTI’ın önde gelen üretim üslerinden biri konumundadır.

Tütün yüzyıllardır Türk kültürünün bir parçası olmuştur. Şark tipi tütün, aromatik içimi ve özel tadıyla ün kazanmıştır. Ülkemiz dünyanın en iyi şark tipi tütünlerinden bazılarını yetiştirmek için mükemmel bir iklime sahiptir ve ilk sigaralar Türk tütünü kullanılarak yapılmıştır. Sigara yapma stilimiz yıllar içinde değişmiş olsa da, şark tipi tütün sigara harmanında kullanılmaya devam etmektedir.

Ülkemizde 24 bölgeye bağlı satış ekibiyle her yıl ülke çapında 33 milyon kilometre yol yaparak; 135.000’i aşkın perakendeciye, 14 milyondan fazla ziyarette bulunan JTI, Türkiye’nin lider tütün firmalarından biridir.

Jti İş Başvurusu

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Jti personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Jti iş başvurusu yapabilirsiniz. Sizler için Jti firmasının en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını derledik. Ayrıca Jti iş başvurusu yapmak için aşağıda bulunan link adresini kullanabilirsiniz.

  • Zincir Mağazaları Sorumlusu
  • Genel Başvuru

Jti İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu