Kahve Dünyası Franchise Bayilik Şartları

kahve dünyası franchise

Kahve Dünyası franchise ve bayilik şartları konusunda bu yazımızdan bilgiler alabilirsiniz. Kahve dünyası, bayilik sistemiyle isteyen herkesin kendi işinin patronu olmasını kolaylaştırıyor. Rekabetçi kahve pazarında kendini ispatlamış bir marka olan Kahve Dünyası, kaliteli ürün ve hizmetlerini genele yaymak için bayilik veriyor. Şehre ve mağaza büyüklüğüne göre değişen bayilik şartları; kurumsal eğitimler ve yüksek kar marjıyla desteklemekte.

Kahve Dünyası Anahtar Teslim Kafe

Minimum 80 metrekarelik mağazaya uygun lokasyonda sahip olanlar anahtar teslim kafe sahibi olmak için Kahve Dünyasını tercih edebilirler. İşletmede kullanılacak mobilya ve ekipmanın belirlenen standartlarda olması marka bilinirliği açısından zorunlu tutulmuştur. Başvurular online olarak veya marka ile temas kurularak yapılabilir. Kahve sektöründe kar marjının yüksek olması bu işin bayilik açısından uygun olduğunun göstergesidir.

Markaya özel olarak hazırlanan menü, müşterilerin aradıkları damak tadına Türkiye’nin her yerinde ulaşmasını sağlanıyor. Tek konsept halinde sunulan hizmetler; içecek, yiyecek, paketli ürün ve özel gün seçenekleri açısından zengindir. Açık ve kapalı mekanların yanı sıra kiosk gibi noktalarda da hizmete devam eden Kahve Dünyası, pazarlama geçmişi olan ve kendi işinin patronu olmak isteyenlere yeni bir alternatif sunmakta.

Kahve Dünyası’nda Rakipsiz Bayilik Desteği

Kendi sektöründe uzmanlığını ortaya koyan Kahve Dünyası, rakipsiz bayilik desteği sunmaya devam ediyor. Başlangıç aşamasında bayilerine yardım eden ve kaynaklar konusunda yatırım yapan marka, özelleştirilmiş bir ortama ve yeni nesil pazarlama planına sahiptir. Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde anlayan merkez ekipler, sundukları kafe ortamını en uygun şekilde tasarlıyor. Kahve dünyası bayilik taleplerinde;

  • Stratejik yer seçimi
  • Özgün tasarım
  • Eğitim desteği
  • Faaliyet desteği
  • Kurum içi pazarlama yardımı yapılır.

Hedefine odaklanan ve yüksek standartlara uyum sağlamak için ekibini motive edebilecek olanlar Kahve Dünyası bayiliğine aday olabilirler.

En İyi Kahve Kahve Dünyasında İçilir

2004 yılından bu yana en iyi kahvenin adresi olan marka, ülkemizde de yoluna emin adımlar ilerlemektedir.

  • Kişiye özel hizmet anlayışı
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Mağaza konsepti
  • Uygun fiyat yapısıyla

Benzerleriyle olan farkını net bir şekilde ortaya koyan Kahve dünyası, kaliteli kahvenin doğal lezzetlerle hazırlandığı bir adrestir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu