Kamer İnşaat İş Başvurusu ve İş İlanları

Kamer İnşaat insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Kamer İnşaat personel alımı yapıyor. Kamer İnşaat iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kamer İnşaat iş başvurusu

Kamer İnşaat Personel Alımı

İnşaat sektöründe 1961 yılından beri faaliyet gösteren Kamer İnşaat personel alımı yapıyor. İlan haberinin ayrıntılarını inceleyerek Kamer İnşaat iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kamer İnşaat Hakkında

1961 Yılında A. Kerim AĞMA ile başlayıp, 1993 yılında Ömer Volkan AĞMA ile devam eden KAMER İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. inşaat ve taahhüt sektöründe hizmet vermektedir.

Kamer İnşaat, ALTYAPI PROJELERİNDE; içmesuyu arıtma tesisleri, kanalizasyon şebekeleri, prestijli yol ve kaldırımlar, dere ve zemin ıslahları, göletler, çevre düzenleme ve temizlik işleri, ÜSTYAPI PROJELERİNDE; bina, organize sanayi bölgeleri, kültür merkezleri, spor kompleksleri alanlarında faaliyet göstermiş olup, bütün bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek sektördeki yerini ve kalitesini ortaya koymuştur.

Kamer İnşaat İş Başvurusu

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapacak olan Kamer İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Kamer İnşaata iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda yer alana link adresinden Kamer İnşaat güncel açık pozisyonlarını görebilirsiniz.

Kamer İnşaat İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu