Karaca Home İş İlanları ve İş Başvurusu

Karaca Home insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Karaca Home personel alımı yapıyor. Karaca Home iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Karaca Home iş başvurusu

Karaca Home Personel Alımı Yapıyor!

1973 yılında kurulan Karaca ülkemizin köklü şirketlerinden birisidir. O yıllarda aile şirketi olarak kurulan Karaca 2006 yılında yapılanma kararı almıştır. Çatal, bıçak, tencere gibi aklımıza gelebilecek bilumum ev ürünlerinin üreticisi olan Karaca Home personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Karaca Home gibi büyük bir firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Karaca Home Hakkında

Misyon:
Karaca; her anınızı özel kılabilmeniz ve sevdiklerinizi gururla ağırlayabilemeniz için; size tasarımda öncü, yenilikçi ve kulanışlı çözümler sunmak için çalışır.

Vizyon:
Sektörün modasını ve trendlerini belirleyen bir tasarım markası olarak,  iç pazardaki rekabetçi gücünü uluslararası arenaya taşımak ve bu alanda dünyadaki ilk akla gelen markalardan biri olmaktır.

Temel Değerler:
Dürüstlük ve ahlak
Adaletli olmak
Topluma değer katan, çevreye duyarlı
Hoşgörülü, vefakar olmak
Kaliteli ve mükemmeliyetçi
İşi ile gurur duyan bir ekip ruhu
Müşteri odaklı yönetim anlayışı
Sürekli gelişim

Karaca Home İş Başvurusu

Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde elemanlara ihtiyacı olan Karaca Home personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Pazarlama Uzmanı
  • Kasiyer
  • Şoför
  • Desinatör

Karaca Home İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu