Karacabey Belediyesi Personel Alımı 2023

Karacabey Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Karacabey Belediyesi işçi alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Karacabey Belediyesi Personel Alım İlanı

Bursa Karacabey Belediyesine bağlı olan Belkar bünyesine 5 işçi personel alımı gerçekleşecek. Verilen ilanda 2 yıl deneyimli 4 adet kamyon şoförü ve 1 adet antrenör alınacağı belirtildi. İş başvuru koşulları arasında, T.C. vatandaşı olmak, kamyon sürücüsü olabilmek için yeterlilik belgesine sahip olmak, karacabey ilçe sınırları içinde ikamet etmek, sağlık durumunun istenilen iş için elverişli olması gibi koşullar bulunmaktadır.

Antrenör alımı içinse 3. kademe yüzme antrenörlüğü belgesi, bocca, tenis ve plates antrenörlüğü belgesi şeklinde şartlar aranmaktadır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Nüfus cüzdan fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • 2 Adet vesikalık

Karacabey Belediyesi Belkar’dan açıklanan personel alımı ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Bu ilanda KPSS şartı aranmıyor. Aşağıda yer verdiğimiz tam ilanı kullanarak başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Belkar işçi alım ilanı için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu