Kartal Belediyesi Personel Alımı

Kartal belediyesi personel alımı

Kartal Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu. Kartal Belediyesi işçi memur alımları, iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Kartal, İstanbul’un büyük ilçelerinden biridir. Kartal belediyesi ilçedeki çalışmalarına sürekli olarak devam etmektedir. Kartal belediyesi bu çalışmalarla doğru orantılı olarak işçi, memur ve personel alımları yapmaktadır. Alımlar sayesinde birçok kişi belediyede yeni bir iş sahibi olurken Kartal Belediyesinin hizmetleri de daha kaliteli hale gelmektedir.

Kartal Belediyesi iş ilanlarına başvuru yapmak için illa üniversite mezunu olmak gerekmiyor. İlkokul ve lise mezunları için de ilanlar bulunmaktadır. Belediyeden verilen ilanlara örnek olarak büro memuru, beden işçisi, temizlik işçisi, mühendis, mimar, teknisyen, şoför, zabıta, engelli personel, tekniker ilanları verilebilir. Bu iş ilanları ihtiyaca göre ilkokul mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu kadrolu ve kadrosuz işçi alımları olabiliyor.

Kartal Belediyesi İş Başvurusu

Kartal Belediyesi iş başvurusu yapacak adaylar için verdiği ilanlarda tüm detayları aktarmaktadır. Bazen şahsen başvuru yapılacağı gibi bazen de online olarak yapılabiliyor. Bunun için söz konusu ilanın müracaat yöntemlerini dikkatlice okumalısınız. Ayrıca, belediyeye iş başvurunuzu iş ilanları yayınlandıktan sonra yapmanızı tavsiye ederiz çünkü iş ilanları yayınlanmadan başvurunuz onaylanmayacaktır.

Kartal Belediyesi Personel Alımlarına Başvuru Şartları

Kartal belediyesinin düzenlediği iş ilanlarına başvurmak için bazı şartları taşımanız gerekiyor. Başvuru şartları özel şartlar ve genel şartlar olarak iki grupta verilebiliyor. Genel şartlardan en sık karşılaşılanlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, devletin kamu haklarından mahrum olmamak, iş ilanının belirttiği okul mezuniyetine sahip olmak ve gerekliyse istenen mesleki yeterliliğe sahip olmak gerekiyor. Bunlara ek olarak, iş alanında çalışmak için herhangi bir sağlık durumunun olmaması, iş alanının belirttiği yaş sınırına sahip olmak, güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması ve erkek adayların askerlikle ilişiğinin kalmaması aranan şartlar arasındadır.

Kartal Belediyesi tarafından verilmiş tüm personel alımı ilanlarını aşağıdan takip edebilir ve güncel ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Belediyeden verilen tüm ilanları sıklıkla takip ediyor bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz.

Başa dön tuşu