Kayseri Ulaşım A.Ş. İş İlanları ve İş Başvurusu

Kayseri Ulaşım A.Ş. insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre kuruma personel alımı yapılacak. Kayseri Ulaşım iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kayseri Ulaşım A.Ş. 21 Personel Alımı

Kayseri Büyükşehir Belediyesine bağlı bir şirket olan Kayseri Ulaşım A.Ş. şehirde toplu taşıma hizmetlerini üstlenmektedir. Topluma ve şehre değer katan sürdürülebilir bir ulaşım hizmeti sunmak misyonuyla hizmetlerine devam eden Kayseri Ulaşıma 15 otobüs şoförü, 3 engelsiz erişim personeli, 3 parkmetre görevlisi olmak üzere toplamda 21 personel alımı yapılacak.

Alınacak personellerde otobüs şoförleri için E sınıfı ehliyet, askerliğini yapmış olması ve Kayseri mesleki eğitim ve kültür A.Ş.’nin vermiş olduğu Kayseri toplu taşıma sistemi için şoför yetiştirme programına katılmış olup sürücü lisans belgesinin olması şartı aranıyor. Engelsiz erişim personeli için üniversitelerin herhangi bir bölümünde öğreniminin sürüyor olması şartı aranıyor. Parkmetre görevlisi için herhangi bir özel şart aranmıyor.

İŞ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Sabıka kaydı
  • Vesikalık fotoğraf ( son 6 ay içinde çekilmiş)
  • Öğrenim durumu belgesi

Yukarıda verilen şartlar ve bu belgeler ile iş başvurusu yapabilirsiniz. Tüm alımlar için adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilecektir. Ayrıca aşağıda yer verdiğimiz ilan kılavuzunu inceleyerek başvurular hakkında tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Kayseri Ulaşım A.Ş. bünyesinden verilen personel alımı ilanın ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. Aklınıza takılanları aşağıdaki yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Kayseri Ulaşım iş başvurusu kılavuzu için tıklayınız.

⇒ Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim acil işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu