KFC İş Başvurusu 2023

kfc iş başvurusu

KFC 1930 yılında Amerika’da ilk restoranını açmıştır. Açıldığı günden bu yana çok beğenilen KFC bugün dünya üzerinde 15.000’den fazla şubesiyle hizmetlerini sürdürmektedir. 1989 yılında Türkiye pazarına adımını atan KFC ülkemizde 92 restoranıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan KFC personel alımı yapmaya devam ediyor.

KFC bugün Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Eskişehir, Muğla, Balıkesir, Denizli, Adana, Gaziantep, Çanakkale, Kahramanmaraş, Samsun, Hatay, Antalya, Sakarya, Kayseri, Diyarbakır ve Mersin’de bulunan restoranları ile kesintisiz hizmet veriyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl iş başvurusu yapılacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

KFC İş İlanları

Pişmiş tavuk ürünlerinde bir numara olan KFC insanlara daha iyi hizmet verebilmek için KFC iş ilanları yayınlayarak kaliteli personelleri kadrosunda toplamaktadır. Sizler de bu kalifiye personeller arasında yer almak ve güzel bir iş sahibi olmak için bu iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

KFC Açık Pozisyonlar

KFC’de çalışmak isteyenlerin açık pozisyonlara başvurmaları gerekmektedir. Bu pozisyonlar arasında usta, kasiyer, yönetici, garson, kurye gibi çeşitli kadrolar olabilmektedir. Sizler de kendi iş yeteneklerinize göre bunlar arasından bir seçim yapabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuruları KFC’nin Türkiye sitesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi çeşitli iş ilanları sitelerinden de yapabilirsiniz. Başvurular sırasında CV’nizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız sizler için bir avantaj olacaktır.

KFC İş Başvurusu

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde elemanlara ihtiyacı olan KFC personel alımı yapacağı pozisyonları oluşturdu. Aşağıda sizler için uygun olduğunu düşündüğümüz iş pozisyonlarını hazırladık. Buradan size uygun bir pozisyona karar verdikten sonra hızlı bir şekilde firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Vardiya Müdürü
  • Restoran Genel Müdürü
  • Paket Servis Elemanı
  • Takım Arkadaşları

KFC iş başvurusu için KFC insan kaynakları sayfasından daha çok ayrıntı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu