Kipa İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Kipa insan kaynakları personel alımı yapacağını açıkladı! Kipa iş başvuru formu ve firmanın tüm müdür, personel, eleman, kasiyer iş ilanları yazımız devamında yer alıyor.

Kipa Güncel Personel Alımları 2020

100 iş adamının ortak bir proje oluşturmasıyla Kipa, 1992 yılında İzmir’de kurulmuştur. Uluslararası bir perakende şirketi olan TESCO tarafından 2003’de satın alınan Kipa tesco’nun bir üyesi haline gelmiştir. Türkiye’de 24 şehirde 200’ü aşkın şubesiyle kaliteli bir hizmet sunan Kipa personel alımları yapmaya devam ediyor. 9.000’in üzerinde insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamın yer alan ayrıntıları inceleyip nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kipa’da Nasıl Bir İş Ortamı Sizi Bekliyor?

Kipa’da müşteri ilişkilerine önem veren, çatısı altında çalışmaktan keyif alacak personeller aranmaktadır. Mağazada yapılacak işlerin içinde; marketin ihtiyaç duyduğu ürünlerin siparişlerini oluşturmak, ürünleri reyonlara doğru ve düzenli olacak şekilde yerleştirmek, gerektiğinde kasa’da ki işleri yapmak şeklinde sıralayabiliriz.

Kipa’da maaşlar ise asgari ücret taban alınarak 2.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Sosyal ve yan haklarla beraber haftalık 1 gün izin hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca Kipa’da Çalışma saatleri 09:00 – 22:00 olmakla beraber, 1 saat öğle molası da bulunmaktadır.

Kipa İş Başvuru Formu Doldurun

Kipa’da çalışmak istiyorsanız, ilk olarak firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Dolduracağınız forma göre, yetkililer başvurunuzu değerlendirmeye almaktadır. İşte Kipa başvuru formu üzerinden doldurmanız gereken bölümler: Kişisel bilgileri, eğitim, mesleki tecrübe, deneyim vs. gibi alanları özenle ve doğru bir şekilde doldurun. Elbette iş başvuru formlarında önemli noktalardan biri de referans kısmıdır. Bu noktada da referans verebileceğiniz düzgün bir kişi/kurum varsa diğer adaylara göre çok daha şanslısınız diyebiliriz.

Kipa İş Başvurusu

Kipa’ya yapılan direkt başvurular da değerlendirilmektedir. Hangi alanda başvurunuzu gerçekleştireceksiniz, çalışmak istediğiniz birim adı altında belirterek o alan için başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kipa iş başvurusu yapmak için direkt başvuru seçeneğini kullanmak istiyorsanız, form doldurmanız yeterlidir. Dilerseniz formun yanında kendi hazırlamış olduğunuz cv’nizi de götürebilirsiniz. Başvuru formu doldurma işlemini Kipa şubeleri üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunun olumlu yanıtlanması ya da bir arayış olup olmadığı net olacaktır. Direkt olarak başvurunun tamamlanması sağlanarak, gerekli yerlere iletilecektir.

Kipa İzmir, Ankara, İstanbul, Antalya, Mersin, Bursa, Çorlu gibi şehirlerinden personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Kipa açık pozisyonları arasından size uygun bir işi seçtikten sonra firmaya iş başvuru formu doldurabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Müdür Yardımcısı
  • Kasap
  • Manav Personeli
  • Temizlik Görevlisi
  • Reyon Sorumlusu
  • Depo Sorumlusu

3 Yorum

  1. Belediye bünyesinde şöförlük veya diyer hizmetlerde görev almak için iş başvurumu dikate alınmasını arz ederim saglıklı günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu