Kipaş Holding İş İlanları ve İş Başvurusu (Söke, Bozüyük)

Kipaş holding iş ilanları

Kipaş Holding iş başvurusu yaparak kariyerinizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kipaş çimento, Kipaş kağıt iş ilanları yayınlandı. Kahramanmaraş, Kayseri, Bozüyük ve Aydın Söke gibi gibi pek çok bölgede faaliyet gösteren Kipaş Holding açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

Kipaş İş İlanları 2020

1984 yılında kurulan Kahramanmaraş İplik ve Pamuk A.Ş. geçen yıllarla birlikte Kipaş Holding’e dönüştü. Marka bugün hazır konfeksiyon ve tekstil grubundan başka kağıt, çimento, maden ve jeotermal enerji sektöründe de yatırımları olan büyük bir kuruluştur. 6 farklı iş alanındaki 25 fabrikasında 8000’den fazla çalışanı vardır. İlgili sektörlerde veya kurumsal bir firmada çalışmak isteyenler için Kipaş Holding iş başvuru formu her zaman iyi bir fırsattır.

Firmanın ilgili ilanlarına baktığınızda 2019 Ocak ayı içinde İstanbul, Kahraman ve Bilecik şehirlerinde açık iş pozisyonları olduğu görülmektedir. Kipaş Holding iş ilanları içinde yer alan bu duyurularda uzman satış yardımcısı, vardiya mühendisi, bakım mühendisi, halkla ilişkiler müdürü, yurtdışı satışlar pazarlama uzmanı, uzman finans yardımcısı gibi alanlarda iş imkanı olduğu görülmektedir. Mühendisler, finans yönetimi ve halkla ilişkiler ile pazarlama dallarında eğitim görenler veya tecrübe sahibi olanlar başvuru yapabilirler. İş başvurusu  Kipaş Holding ilgili sitesinden yapılabilir.

Kipaş İş Başvurusu Formu

Günümüz holdingleri aynı zamanda çevre ve sosyal faaliyetler alanlarında da etkin çalışmalar yapıyorlar. Örneğin Kipaş 11 adet okul inşa eden bir kuruluştur. Sosyal faaliyetler ve sorumluluk projeleri çalışanları da firmanın insan kaynakları içinde yer alan bir bölümdür. Holdinge bağlı olarak çalışan enerji santralleri ve örneğin çimento fabrikalarında çalışmak ise kalifiye mühendislerin kariyerlerine ayrı bir değer katıyor.

Kipaş Kahramanmaraş ve Bozüyük iş ilanları ağırlıklı olmak üzere ülkenin pek çok şehrinden alımlarını devam ettirmektedir. Kipaş açık pozisyonları arasından size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde firmaya başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Kipaş Holding İş Başvurusu İçin; TIKLAYIN!

8 Yorum

 1. Bu nasıl bir sistem berbat şurada bi form doldurucaz kırk takla attık bi form dolduramadık sürekli ekrana başka yazılar geliyor ve bilerek yapılmış bişey.
  İki defa iş yerinize gelip form bıraktım olumlu yada olumsuz geri dönülmedi.
  En azından şu internet sayfanızı düzeltin de bi form dolduralım Hani olmazda belki bi değerlendirmeye alırsınız. Bizde şurada bi iş güç sahibi oluruz.

 2. merhaba fabrika tecrübem var kipaş a.ş kagıt fabrikası söke çalışmak istiyorum teşekkürler

 3. Aziz türkel aslen muğla yatağanliyim vasıfsız iş arıyorum daha önce form bırakmıştım ama cevap verildi

 4. Kipaş Söke/AYDIN
  Kağıt fabrikası için. Pompa Dairesi bölümü için müracaat ediyorum. MODERN KARTON KAGIT FABRIKASI /ÇORLU/TEKIRDAĞ’da
  9 sene 9 ay pompa dairesi bölümünde çalıştım.Ismim Hüseyin Kahraman 1971 doğumluyum.7715 gün primim var . Emekli olmak için yaşa takıldım işe ihtiyacım var.

 5. Çalışma hayatımda 17 yıllık iş tecrübem mevcuttur, yönetici olarak Mağaza müdürü pozisyonlarında görev aldım.Yönetim ve denetim konularında, büyük ölçekli müşteri ilişkileri, işe alım süreçlerinde, stok, satış, depo, muhasebe operasyonlarının sevk ve idaresinin sağlanmasında, risk yönetimi ve firma standartları hakkından işbirliği içinde olma konularında, sorumlu olduğum görevler ile ilgili üst yönetime zamanında ve doğru raporlama yapma konularında bilgi ve becerilerime güveniyorum.

  1. Kipas soke/AYDIN
   SLM. Corum osmancık ta hazır beton firmasın da kantar sorumlusu olarak çalıştım.lisans mezunuyum.1976 doğumlu ve evliyim. Kâğıt fabrikasında kantar sorumlusu olarak çalışmak istiyorum. Saygilarimla

  1. 37 yıldır uluslararası tır şöförüyüm, 56 yaşındayım işimde tecrübeliyimdir kâğıt fabrikasında tır şoförü olarak çalışmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu