Kızılay Personel Alımı İş İlanları 2023

Kızılay insan kaynakları bölümünden 2020’de verilen ilanlara göre Türk Kızılayı personel alımı yapıyor. Kızılay iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kızılay personel alımı

Kızılay Personel Alımı Yapıyor

1868 yılında günümüze gelene kadarki süreçte bir çok isim değişikliğine uğramış ve 1947 yılından itibaren Türk Kızılay Derneği adıyla hizmete devam etmiştir. Günümüzde bir çok yardım ve bağış kampanyalarıyla yardıma muhtaç insanlara elini uzatan Kızılay personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük ve itibarlı kurumda bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde ilerletmek istiyorsanız ilanın devamın inceleyip kuruma nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kızılay İnsan Kaynakları

TÜRK KIZILAYI’NDA İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Direktörlüğü tüm fonksiyonları ile; penceresi dünyaya açık, yenilikçi, yaratıcılığı ve kaliteyi destekleyici faaliyetler yürüterek, tüm çalışanlarının mutlu olacağı bir ortam yaratıp, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayarak çalışanlarına kurumsal aidiyet duygusunu kazandırmaktadır. Bu sayede çalışanlarını etkin bir kaynak olarak organize edip kuruluşa katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

TÜRK KIZILAYI’NDA İŞE ALIM SÜRECİ

Türk Kızılayı’nda işe alım sürecinin amacı pozisyon profilinin gerektirdiği mesleki bilgi ve özel yetkinliklere sahip; değişime hızlı uyum sağlayan, yaratıcı, çok yönlü, katılımcı, kendisini ve çevresini sürekli geliştirerek kuruluşumuza katma değer sağlayacak ve kurum kültürü ile uyumlu en uygun personeli seçmektir.

TÜRK KIZILAYI’NDA ÇALIŞAN EĞİTİMİ VE GELİŞİMİ

Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini inşa etme ve hedeflerini başarmaya ihtiyaç duydukları noktada onları destekliyoruz. Kuruluşumuzun hedeflerine ulaşması ve amaçlarını gerçekleştirmesi, çalışanların değişimlere, gelişimlere ve yeni teknolojilere uyumunun sağlanması, sürekli iyileşme ve kalitenin yükseltilmesi amacıyla faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Kızılay Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Duyurdu

Alımlarını ülkemizin Adana, Bursa, Gaziantep, Hatay, Mersin, İzmir, Kayseri, Konya, Kahramanmaraş, Mardin, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye gibi pek çok şehrinden yapmaya devam eden Kızılay personel alımı yapacağı pozisyonları duyurdu. Sizler de Kızılay insan kaynakları birimini takip ederek bu iş ilanlarından çabuk bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

  • Doktor
  • Gençlik Çalışanı
  • Sosyal Hizmet Uzmanı
  • Arapça Tercüman
  • Psikolog
  • Topluluk Merkezi Personeli

Kızılay İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu