Klimasan İş İlanları ve İş Başvurusu

Klimasan insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Klimasan personel alımı yapıyor. Klimasan iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Klimasan iş başvurusu

Klimasan Personel Alımı Yapıyor

Ticari buzdolabı sektöründe önemli markalardan biri olan Klimasan 1915 yıllarında kurulmuştur. İzmir bölgesinde faaliyetlerine başlayan Klimasan bugün sektörde lider markalardan biri olmayı başarmıştır. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan Klimasan personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Klimasan İnsan Kaynakları

Klimasan’da takım çalışması sabit bir uyum içerisindedir, müşterilerimiz için en iyi çözümleri ve teknolojiyi aramada herkes güçlerini birleştirmiştir.
Şirketin en güçlü bileşenlerinden biri çalışanlarının yapabildikleridir. Şirketin büyümesi ve başarısı, onların yeteneği, girişimciliği, motivasyonu ve kararlılığı sayesindedir. İşte bu yüzden Klimasan her bir çalışanının şirketin nihai hedefleri kadar, en yüksek müşteri memnuniyetini garanti etmek için gerekli olduğunun bilincindedir.
Klimasan ekibi, yalınlığını kaybetmeden tutarlı çaba ve sıkı çalışma ile sürekli kişisel ve profesyonel olarak büyümektedir.

Klimasan İş Başvurusu

Alımlarını genellikle Manisa ve İzmir gibi bölgelerden yapacak olan Klimasan personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Klimasan’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz Klimasan firmanın insan kaynakları sayfasını ziyaret edip iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

  • Yurtiçi Satış Sorumlusu
  • Mekanik Bakım İşçisi
  • Elektrik Bakım Teknisyeni
  • Satış Sonrası Hizmetler Elemanı

Klimasan İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu