Konya Torku İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Torku iş başvurusu

Torku iş ilanları yayınlandı! 2020 yılı için verilen ilanlara göre Konya Torku işçi personel alımları yapıyor. Torku’dan verilen ilanların tümüne açılan form ile iş başvurusu yapabilirsiniz.

Konya Torku Personel Alımı Yapıyor

Torku, Anadolu Birlik Holding bünyesinde, müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir. Yiyecek içecek sektöründe faaliyet gösteren firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ülkemizin parlayan yıldızı olan Torku her geçen gün daha fazla insana hitap etmekte ve faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Şeker ve Çikolata sektöründe de kendini kanıtladıktan sonra gıda sektöründe de başarılı bir çizgi yakalayan Torku personel alımlarını sürdürüyor. Siz de bu büyük şirkette bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilan haberinin devamını inceleyip, şirkete nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Torku İnsan Kaynakları

Başarının kaynağı insan, bir Konya Şeker markası olan Torku için çalışacak ekiplerin belirlenmesinde Holding İK politikaları yürütülür.

Başarısının temellerinde sahip olduğu insan kaynağının olduğunu bilen Konya Şeker, kariyerinizi şekillendirme konusunda sizlere geniş bir yelpazede farklı imkanlar sunuyor. Konya Şeker’in büyük bir dinamizmle gelişen yapısı, insan kaynaklarına birçok alanda uzmanlaşma ve kendilerini geliştirme fırsatı veriyor.

Gelecekte tarım ve enerji sektörlerinin daha da önemli olacağını öngören Konya Şeker, yapılanmasını da bu vizyona göre şekillendiriyor. Konya Şeker, kalıplara sığmayan dinamizmini paylaşacak ve kişisel kariyerine taşıyacak bir insan kaynakları yapısı hedefliyor.

Torku İş İlanları 2020

Torku iş ilanları arasında pek çok meslek grubundan kişiler için pozisyonlar bulunuyor. Çeşitli alanlarda Konya Torku’da çalışmanız mümkün. Genellikle tam zamanlı çalışma arkadaşı arayan Torku, bazı departmanlar için adaylardan mesleki tecrübe aramaktadır. Konya Torku’nun genellikle üretim elemanı, satış pazarlama, çevre mühendisi, gıda mühendisi ve işçi kadrosu için ilanlar verdiği görülmektedir. Bunun hakkında detaylı bilgi için güncel açık pozisyonları inceleyebilirsiniz.

İlgili Haber: Kent Gıda İş İlanları

Torku İş Başvuru Formu

Ülkemizdeki faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden Konya Torku personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç halinde duyurmaktadır. Konya Torku insan kaynakları sayfasından iş başvuruları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Torku iş başvuruları için aşağıda yer verdiğimiz bağlantıyı kullanınız.

Firma, başvuruları şirketteki boş pozisyonlara göre değerlendirmektedir. Bunun için Torku güncel iş ilanları üzerine sürekli olarak arama yapabilir, sizler de ilk başvuranlar arasında olabilirsiniz.

Konya Torku İş Başvurusu İçin TIKLAYIN!

14 Yorum

 1. 2019 yılında Kırşehir Kaman Ahi Evran Meslek Yüksekokulu Gıda teknolojisi / gıda işleme bölümünden mezun oldum
  Başarılarıyla ve markasıyla 1 numara olan Torku makasının başarılı personel kadrosunda bulunmaktan gurur duyarım iş başvurusu yapmak istiyorum .

 2. daha önce paketleme işinde çalıştım her işi yapabileceğime güveniyorum benim için güvenilir ortam olması yeterli

 3. B ehliyetim var şoför veya kaynak işi olarak iş arıyorum ilginiz için teşekkürler

 4. Ben yabancıyım eşim Türk bir kızım var Konya’da yaşıyorum yüksek lisans bahçe bitkiler bölümünden mezun yaptığım proje doku kültürü üzerinedir ve çalışmak için çok hayacanlıyım ve hazırım ayrıca arapça Türkçe İngilizce biliyorum. Sizinle çalışmak çok isterim siz uygun görürseniz sizden haber bekliyorum 😃🙏

 5. Ben istanbul da bircok fabrikada calistim ama torkuda calismadim cok cabuk ogrenme kapasitesine sahibim ise cok ihtiyacim var buraya tasinali bir sene oldu bana donerseniz sevinirim

 6. Mesleğim ascilik 13 senedir bu işi yapıyorum 3 çocuk babasıyım ise ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 7. daha önce paketleme işinde çalıştım her işi yapabileceğime güveniyorum benim için güvenilir ortam olması yeterli

 8. Konya Çumrada torku çikolata ve atıştırmalık bölümünde çaliştım bir sebepten dolayı işten çıkmak zorunda kaldım.eski elemanım tekrar gidip baş vurdum ama hala arayan olmadı tekrar baş vurmak istiyorum torkunun internek sitesindeki iş baş vuru formunu doldurmak istedim ama güvenli oladığı işaretini gösterdi ne yapmam gerekiyor .

 9. Konya Çumra’da Laboratuvar Teknolojisi bölümünü okumaktayım. Bu sene mezun olacağım. stajımı Torkuda yapmak istiyorum. Stajım bittikten sonra Torkuda personel olarak çalışmaya devam etmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu