Linde Gaz İş İlanları ve İş Başvurusu

Linde Gaz insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Linde Gaz personel alımı yapıyor. Linde Gaz iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Linde Gaz iş başvurusu

Linde Gaz Personel Alımı Yapıyor!

1880’lerde kurulan Alman Linde Group 16 milyar Avro’yu aşkın satış hacmi, 100 ülkede faaliyetleri ve 65,000 çalışanı ile dünyanın önde gelen endüstriyel gaz ve mühendislik firmasıdır. Linde AG 01 Ağustos 2006 tarihinde Türkiye, ortadoğu ve balkanların en büyük karbondioksit üreticisi Karbogaz’ın bütün hisselerine sahip oldu. 06 Eylül 2006’da ise, sektörün dünya devlerinden 127 yıllık geçmişe sahip Alman Linde AG, 120 yıllık geçmişi olan İngiliz BOC şirketini satın aldı. Böylelikle, The Linde Group, sınai gazlar alanında dünya lideri haline geldi. Bu birleşme ile Karbogaz, The Linde Group’a katılmış oldu.

The Linde Group, Türkiye içindeki yatırımlarına devam etti ve 17 Temmuz 2007 tarihinde bir Koç Holding kuruluşu olan Birleşik Oksijen Sanayi A.Ş. ‘yi (BOS) bünyesine katarak Türkiye endüstriyel, özel ve medikal gaz sektöründeki konumunu pekiştirdi.

Linde Gaz Değerleri

Vizyonumuz
“Topluma ve çevreye saygılıyız.”

Değerlerimiz
Mükemmeli yakalama tutkusu.
Müşterilerimize yenilikler sunmak.
Çalışanlara yetki vermek.
Farklılıklardan güç almak.

Linde Gaz İş Başvurusu

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde yeni personellere ihtiyaç duyan Linde Gaz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Linde Gaz’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

  • Vardiya Operatörü
  • Satış Temsilcisi
  • Mekanik Teknisyeni
  • İş Geliştirme Mühendisi
  • Üretim Operatörü

Linde Gaz İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu