Madame Coco İş Başvurusu

Madame coco iş başvuru formu

Madame Coco iş başvurusu yaparak kariyerinize eşsiz bir marka altında devam edebilirsiniz. Madame coco personel alımı iş ilanları, başvuru formu ve diğer tüm detaylar sayfamızda.

Türkiye’nin pek çok şehrinde mağazaları bulunan Madame Coco personel alımları yapmaya devam ediyor. Madame Coco ailesine katılmak ve bu çatı altında çalışan yüzlerce kişiden biri olmak için siz de Madame Coco iş ilanlarını takip edebilir ve size uygun açık pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Madame Coco İnsan Kaynakları

İş başvurularınız için, Secretcv üzerinde bulunan İş İlanları ya da [email protected] adreslerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler İnsan Kaynakları departmanımız tarafından yapılıp, tarafınıza başvurduğunuz ilanlar ile ilgili geri dönüş yapılacaktır.

Madame Coco ailesinden tüm adaylara mesaj var; Güçlü bir sevgi bağı oluşturduğumuz, her yaştan farklı deneyimlere sahip değerli ekibimizle birlikte büyüyoruz… Tüm şartların eşit olması durumunda, kadın adaylara “Pozitif Ayrımcılık” yapılması, işe alım kurallarımızda yer almaktadır. Kadın istihdamının değerini ve önemini gösteren benzer uygulamaların artması dileğiyle…

İlgili Konu: English Home İş İlanları

Mademe Coco İş Başvuru Formu

İstanbul, Bursa, Antalya, Rize, Ankara, İzmir gibi pek çok şehirde yeni personeller arayan Madame Coco, güncel açık pozisyonlarını ilan sitelerinde duyurdu. Bu ilanlar arasında Mağaza müdür, 2. müdür, satış danışmanı gibi pek çok pozisyon bulunuyor. Açık pozisyonları inceleyerek Madame Coco’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Madame Coco iş başvurusu için; TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu