MAN İş İlanları ve İş Başvurusu

MAN insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre MAN personel alımı yapıyor. MAN iş ilanları, iş başvurusu ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

MAN iş başvurusu

MAN Personel Alımı Yapıyor!

Bir alman markası olan MAN ticari araçlar ve dizel motor gibi sanayi sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Ağır vasıta markalarında dünyanın tanıdığı bir marka olan MAN personel alımı yapmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük ticari araç markalarından birisi olan MAN 100’ün üzerinde ülkede servisleriyle hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’de ise neredeyse her şehirde bayileri ve servisleri bulunan MAN binlerce insana iş imkanı sağlamasıyla ciddi bir istihdam ortamı yaratmaktadır. Siz de bu büyük firmada iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

MAN İnsan Kaynakları

Şirket kuruluşundan bu yana yaklaşık 250 yıldan fazla bir süredir MAN çalışanları sadece tek bir ortak hedefe sahiptir: En tepede yer almak. MAN çalışanı olmak demek, coşkulu yeni fikirler üretmek ve değişikliklere imza atmak demektir. Bizi teşvik eden güç, dünya genelinde teknolojik anlamda lider konumunda olan ürünlerimizi ve servislerimizi her geçen gün daha iyiye taşıma ve teknolojik gelişmeleri mevcut sınırların ötesine götürme inancıdır.

Güvenilir, yenilikçi, dinamik ve şeffaf – bunlar bizim firma değerlerimizdir ve her zaman kişilerin MAN’dan beklentileri bu yönde olmuştur. Geçmişten günümüze ve gelecekte de başarımızın sırrı budur.

En iyi perspektiflere sahip yeni bir çözüm arayışı içinde misiniz? MAN bünyesinde size uygun bir geliştirme mutlaka mevcuttur.

MAN’ın Personel Alımı Yaptığı Pozisyonlar

Türkiye’nin her ilinde ağır vasıta servisleri bulunan MAN personel alımı yapacağı listeyi açıkladı. Farklı şehirlerden sürekli eleman ihtiyacı duyabilen firmaya siz de iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

MAN İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu