Man Staj Başvurusu 2023

Man kamyon firması 1996 yılında Türkiye’de ilk üretim tesisini kurmuştur. Dünya genelinde kamyon ve otobüs üretiminde lider bir markadır. Man firmasının ilk üretim yeri Almanya ikinci üretim yeri ise Türkiye’dir. Man staj başvurusu yaparak Türkiye’nin en büyük kamyon markalarında birinde tecrübe kazanabilirsiniz.

40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan firma Türkiye’ye önemli düzeyde gelir sağlayan firmalar arasında yerini almıştır. Türkiye genelinde firma 9 bayiisi ve 31 adet servisi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bilhassa meslek lisesi öğrencilerinin staj uygulamalarına ortam sunmaktadır.

Man Staj  Başvurusu Şartları Nelerdir?

Yaz stajına kabul için ön koşullar;

  • Üniversitelerin Mühendislik ya da İİBF bölümlerinde 3. sınıf öğrencisi olmak,
  • Üniversite tarafından zorunlu staj uygulamasına tabi olmak,
  • En az 3,00 not ortalaması.

MAN Türkiye’de yaz stajı, 20 ile 30 iş günü arasında değişmektedir. Staj başvuruları her yıl 1-31 Mart tarihleri arasında alınmaktadır.

Man Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Man staj başvurusu yapacak olan stajyer adaylar başvurularını yalnızca firmanın resmi web adresi üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvurular için site içerisinde insan kaynakları bölümü ziyaret edilmelidir. Bunun dışında ki başvurular değerlendirmeye alınmaz. Öğrenciler öz geçmiş hazırlayarak başvurularını ilgili yerden yapmalıdırlar. Öz geçmişlerini özenle hazırlamalı ve birer adet fotoğraf eklemeyi unutmamalıdırlar. Böylece firma kimi stajyer olarak seçeceğine daha iyi karar kılmış olur.

Man staj başvurusu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu