Manavgat Belediyesi Personel Alımı 2023

Antalya Manavgat Belediyesinden verilen ilanlara göre Manavgat Belediyesi işçi alımı yapacak. Manavgat Belediyesi personel alımları, iş ilanları, başvurular ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

manavgat belediyesi personel alımı

Manavgat Belediyesi Personel Alımı

Manavgat ilçesi Antalya’nın en güzel ilçelerinden biridir. Doğal güzellikleri, turizm cazibeleri ve tarihi dokusuyla her yıl yerli ve yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Manavgat son derece gelişmiştir. Manavgat Belediyesi ilçenin tarihi ve doğal dokusunu korumak, turizm merkezi haline getirmek ve Manavgat halkına sosyal ve kültürel anlamda canlılık yaşatmak için çalışmaktadır. İlçenin ekonomik gelişimine de katkıda bulunan etkinlikleri ile belediye her yıl sayısız sosyal sorumluluk projesine de imza atmaktadır.

Antalya iline bağlı Manavgat ilçesinin kalkınması ve gelişmesi için çalışan Manavgat Belediyesi İşçi Alımı ile pek çok kişiye iş alanı sağlıyor. Dönem dönem işçi alımı yapan belediyeyi, belediyenin çalışma koşullarını ve iş başvurularının nasıl yapıldığını anlattığımız bu yazımızda belediye kadrosunda yer almak isteyenleri aydınlatıyoruz.

Belirli aralıklarla personel alımı yapan belediyenin işçi alımları ile ilgili iş ilanlarına Devlet Personel Başkanlığı sayfasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde belediyenin güncel iş ilanı haberlerini de ulaşabilirsiniz.

Manavgat Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

200’ün üzerinde personel ile hizmet veren Manavgat Belediyesi’nde bütün daire müdürlükleri uzman personel ile çalışmaktadır. Belediyenin mevzuatı ve çalışma koşulları konusunda oldukça bilgi sahibi olan personeli ile Manavgat Belediyesi Manavgat’a hizmet vermektedir.
Belediye çalışanları son derece iyi koşullarda çalışmakta olup her birinin sosyal güvencesi de belediye tarafından karşılanmaktadır. Sağlık ve sosyal güvence bakımından çalışanlarına büyük olanaklar sunan Manavgat Belediyesi İş İlanları ile Manavgat halkına hizmet vermek isteyenlere iş imkanı sağlamaktadır.

Manavgat Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Manavgat Belediyesi iş ilanlarına başvuranlarda ekip çalışmasına yatkınlık, alanında uzman ve deneyimli olmalarını aramaktadır. Belediye mevzuatına ve çalışma koşullarına, mesai saatlerine riayet edebilecek ve kendisini daime geliştirecek olan adaylara istihdam sağlanmaktadır.

Manavgat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel Başkanlığı sayfasında yayınlandığı zaman Manavgat Belediyesi İş Başvurusu da yapılabilmektedir. İş başvurusu için gerekli olan koşul ve belgelere Personel Başkanlığı sayfasından ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Manavgat Belediyesi personel alımı 2018 ilanının tüm ayrıntılarını paylaşmış bulunuyoruz. İlan hakkındaki düşüncelerinizi veya sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Belediyede süpürgeci olarak da çalışmak istiyorum iki tane kızım var iş istiyorum çalışmak istiyorum

  2. Manavgat dolmus hattında söför olarak çalışmak istiyorum src 2 psikoteknik artı D sınıfı ehliyetim ve tur şirketlerin de söför olarak çalısmıs olup söförlük tecrübem bulunmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu