Mavi Jeans İş İlanları ve İş Başvurusu

Mavi Jeans insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Mavi Jeans personel alımı yapıyor. Mavi Jeans iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Mavi Jeans iş başvurusu

Mavi Jeans Personel Alımı Yapıyor!

1991 yılında İstanbul’da temelleri atılan mavi jeans senelerdir ülkemizin lider giyim markalarından birisidir. Bazı otoritelere göre Türkiye’deki kot markaları arasında en iyisi olarak gösterilen mavi jeans ülkedeki başarısını dünya pazarında da göstermekte. Yapılan bazı araştırmalara göre Mavi jeans dünya genelindeki en iyi kot markaları arasındadır. Dünyanın pek çok noktasında 5.000’inin üzerinde mağazası bulunan Mavi jeans personel alımı yapmayı sürdürüyor. 3.000’den fazla insana iş imkanı sağlayan mavi jeans’de sizin de bir işiniz olabilir. Haberimizin devamında yer alan mavi jeans hakkında kısa bir özet ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarına göz atabilir, size uygun en iyi işe hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi, 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. 19 yıldır Türkiye’nin lider markası olan Mavi bugün; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 50 ülkede 370 shop 5.000’e yakın noktada müşterileriyle buluşuyor.

1996 yılında yurtdışına açılan, New York, Vancouver, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münih, Dubai ve Moskova’da flagship mağazaları bulunan Mavi, kendi perakende ağının yanı sıra, Nordstrom, Urban Outfitters, Peek&Cloppenburg, Lord&Taylor ve David Jones gibi dünyanın en önemli zincir mağazalarında, premium ve high end markalarla birlikte satışa sunuluyor.

Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeans’lerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmaktır. “Perfect Fit”anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşır. “Perfect Fit”Mavi için, bir jeans’in kişinin hayat tarzını birebir yansıtması, kalite beklentisini eksiksiz karşılaması, giyim tarzına ve üzerine tam uyması anlamındadır.

 Mavi Jeans Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin neredeyse her ilinde elamana ihtiyacı olan mavi jeans personel alımı yapacağı listeyi aşağıda açıkladı. Ağırlıklı olarak mağazalarda görevlendirmek üzere satış danışmanları alacak olan mavi jeans personel adaylarında makul nitelikler aramaktadır. Başvuru yapacak adayların, en az lise mezunu olması, satış konusunda biraz deneyimli olması gibi özellikler arayan maviye başvuru yaparak mağazacılık sektöründe güzel bir tecrübe kazanabilirsiniz.

  • Müşteri İlişkileri Asistanı
  • Part Time Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü
  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Müdürü Yardımcısı
  • Genel Başvuru

Mavi Jeans İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu