Medipol Hastanesi Personel Alımı 2023

Medipol Hastanesi insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Medipol Hastanesi personel alımı yapıyor. Medipol Hastanesi iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Medipol Hastanesi personel alımı

Medipol Hastanesi Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’de tanınmış en büyük özel hastanelerden biri olan Medipol Hastanesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kurumda bir iş sahibi olmak ve kariyerinizde yeni bir sayfa açmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilir ve Medipol Hastanesine nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük özel sağlık yatırımı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Medipol Üniversitesi ile gerçekleştirilen afiliasyon sonucu Medipol Üniversitesi Hastanesi olarak sağlık sektörüne dev bir adım attı. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor.

Medipol Hastanesi Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını İstanbul’daki hastanesine yapan Medipol Hastanesi personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç durumlarında kendi sitesi üzerinden veya farklı ilan sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda yer verdiğimiz bağlantı ile Medipol Hastanesi resmi insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilir ve iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Hastanenin en çok alım yaptığı personel pozisyonlarını sizler için aşağıda derledik;

  • Temizlik Personeli
  • Depo Görevlisi
  • Teknik Servis
  • Hekim ( Çeşitli Branşlar )
  • Tekniker ( Çeşitli Branşlar )

Medipol Hastanesi İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu