Mey İçki İş İlanları ve İş Başvurusu

Mey İçki insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Mey İçki personel alımı yapıyor. Mey İçki iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Mey İçki iş başvurusu

Mey İçki Personel Alımı Yapıyor!

2004 yılında alkollü içeceklerin özelleşmesiyle kurulan Mey İçki Türkiye’de üretim ve satış alanlarında iki farklı şirket olarak çalışmaktadır. İçerisinde yeni rakı, istanblue, binboğa gibi bir çok markayı barındıran Mey İçki personel alımı yapmaya devam ediyor. 2011 yılından itibaren Diageo adlı yabancı firmanın çatısı altında faaliyetlerini sürdüren firma 2000’den fazla çalışanıyla ülkemizin önemli şirketlerinden birisidir. Siz de Mey İçki’de çalışmak istiyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız Mey İçki insan kaynakları duyurusunu ve firmanın eksik olan personel pozisyonlarını incelemenizi öneririz. Size uygun işe anında iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Mey İçki İnsan Kaynakları

Her Gün, Her Yerde Hayatı Kutluyoruz!
En değerli gücünün fark yaratan insan kaynağı olduğuna inanan Mey, “Her Gün, Her Yerde Hayatı Kutluyoruz!​” prensibiyle takım arkadaşlarına ait her türlü başarının büyük ya da küçük olmasına bakılmaksızın kutlandığı bir kurum kültürüne inanır.

Her kademede uygulanan açık iletişim, ortak değerler, kariyer gelişimi ve eğitimler ile desteklenen çalışmalarımızla yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın bireyleri olmaktan gurur duyuyoruz.​​​​​​

Mey’de Çalışma Hayatı

“Fark Yaratan Takım Arkadaşlarımız”
Mey olarak, fark yaratan insan kaynağının en değerli gücümüz olduğuna inanıyoruz. Lider markalarımızın arkasında yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz. Dünyanın en büyük alkollü içki üreticisi Diageo’ nun uluslararası alanda bize kattığı güç ve deneyimler doğrultusunda, kategorilerinin lideri birçok yerel ve global markamızın başarısını takım arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.
Mey’in alkollü içkiler sektöründeki liderliğini ve müşteri sadakatini devam ettirmesindeki en önemli önceliğin, takım arkadaşlarımızı seçerken ortaya koyduğumuz “şirkete katma değer sağlayabilecek, farkındalığı ve potansiyeli yüksek bireyleri kazandırma” stratejisine bağlı olduğuna inanıyoruz.

Mey olarak iş başvurularında dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamanın temel prensibimiz olduğunu belirtmek isteriz.​

Mey İçki İş Başvurusu

Ülkemizin pek çok noktasında eleman ihtiyacı duyan Mey İçki personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe anında iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürün Müdür Yardımcısı
 • Bölge Satış Sorumlusu
 • Stajyer
 • Bölge Satış Sorumlusu
 • Genel Başvuru
 • Muhasebe Analisti
 • Dağıtım ve Lojistik Mühendisi

Mey İçki İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın!

3 Yorum

 1. Hayırlı günler, ben seda özdoğan çanakkale 18 mart üniversite, biyoloji bölümünden mezun oldum.biyolog olarak bünyenizde faaliyet göstermek istiyorum ne yapmam gerekiyor acaba,bilgilendirirseniz memnun olurum, tşk ederim

 2. iyi günler ben nevşehir den yazıyorum da nevşehir de ki mey içki fabrikasına bayan çalışan da alıyorlar mı?ve nasıl başvuru yapabiliriz.

  1. Merhaba, yazının en altında verdiğimiz adresten Mey İçkiye iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu