Odeabank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Odeabank gişe yetkilisi alımı ve bankanın tüm personel memur alımı ilanlarını sayfamızdan bulabilirsiniz. 2020 yılı için pozisyonun aranan özellikleri, başvuru şartları ve maaşları hakkında tüm bilgiler aşağıda yer alıyor.

Odeabank Gişe Yetkilisi Alımları

Türkiye’de gelişmekte olan bir finans kurumu olarak Odeabank, yeni şubeler ile Türkiye genelinde büyümektedir. Açılan yeni şubeler ve gelişen mevcut şubelerde personel açıkları için Odebank iş ilanları bulunmaktadır. Odeebank iş ilanları arasında bulunan Gişe Yetkilisi iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların belli niteliklerde olması gerekmektedir.

Odeabank Gişe Yetkilisi & Görevlisi Alımı Koşulları

  • Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilmek,
  • Tercihen İngilizce bilmek,
  • Başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik sorunu olmaması,
  • Müşteri ilişkilerinde güler yüzlü ve çözüm odaklı olmak,
  • Sosyal ilişkilerde kuvvetli olmak,
  • En az bir – iki yıl bankacılık deneyimine sahip olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın olmak,
  • 4 yıllık üniversite mezunu olmak, ( Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olmak artıdır.)

Odeabank Gişe Yetkilisi alımları yaparken banka bünyesinde mülakatlar düzenlemektedir. Adayların bu mülakatlarda başarı sağlaması gerekmektedir. Mülakatlardan sonra banka İnsan kaynakları başvuruları değerlendirerek sonuçları açıklamaktadır.

Odeabank Gişe Yetkilisi Ne Kadar Maaş Almaktadır?

Odeabank çalışanlarının performanslarına dayalı olarak farklı ücretlendirme yapabilmektedir. Odeabank gişe yetkilisi maaşları 1700 TL ile 2100 TL civarında olmaktadır. Odeabank yılın beli zamanlarında çalışanlarına pirim ödemesi de yapmaktadır. Ek ücretler, sağlık sigortası, pirim desteği, yol ve yemek desteği gibi maaşa artı ücretler de bulunmaktadır. Performansa dayalı olarak çalışanların maaşları artabilmektedir. Aşağıda bulunan link adresinden odeabank iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Odeabank gişe yetkilisi iş ilanlarını takip etmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu