Odeabank Personel Alımı İş İlanları 2023

Odeabank insan kaynakları bölümünden verilen ilanlara göre Odeabank personel alımı yapıyor. Odeabank iş başvurusu, iş ilanları ve başvuru şartlarına dair tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Odeabank personel alımı

Odeabank Personel Alımı Yapıyor!

Adını diğer bankalara oranla daha az duyduğumuz bir banka olan Odeabank 15 sene önce kurulmuş olup günümüzde ise sektördeki diğer büyük bankalarla rekabet edecek bir düzeye gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana bankacılık alanında gösterdiği faaliyetlerle adını sıkça duyuran Odeabank personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kurumda bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Odeabank İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

Odeabank’ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar Odeabank Aday Kariyer Portali üzerinden duyurulur.

Başvurular titizlikle değerlendirilir, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilir.

Odeabank’lı Olmak

Günümüzde rekabetçi çalışma hayatında, mesleki gelişimin sürekliliği büyük önem taşır. Odeabank, Grup stratejisi ve iş ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içerden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunar.

Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır.

Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank’ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır.

Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası

Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, sektör uygulamaları baz alınarak, kurum içi adil ve şeffaf bir ödüllendirme stratejisiyle kurgulanmıştır.

Yüksek performansı teşvik etme ve başarıyı ödüllendirme odaklı bir yaklaşım ilkesiyle oluşturulan Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, piyasa dinamikleri ve kurum içi adalet göz önünde bulundurularak ihtiyaçlar çerçevesinde belli aralıklarla değerlendirilir ve gerekli durumlarda revize edilir.​

Odeabank Personel Alımı Yaptığı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinden yapan ve bu günlerde İstanbul bölgesinde personel arayan Odeabank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de firmanın açık pozisyonlarını takip ederek Odeabank’da bir iş sahibi olabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz bağlantı ile kurumun insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Odeabank İş Başvurusu; Başvurular İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu